PRONASZKO Zbigniew (1885 Debreczyn -1958 Kraków)
akwarela, 36 x 48 cm
sygnowana p.d.: "Z. Pronaszko"
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek na kartonie, 35,5 x 47 cm w świetle p-p, sygnowany p.d.: "Z Pronaszko"
akwarela, ołówek na kartonie, 28 x 41,5 cm w świetle p-p, sygnowany p.d.: Z Pronaszko.