1 zł
2 600 000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Sonia, 1925

akwatinta, sygnowana i dedykowana przez Kislinga
odbitka autorska
60 x 44,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Pejzaż, 1918 r.

litografia barwna/papier, 48 x 58 cm
sygnowana i datowana na kamieniu l.d.: `Kisling 1918`, poniżej ołówkiem: `H.C. "W" | 25`, p.d. sucha pieczęć i ołówkiem `Jean Kisling`

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Ewa

litografia barwna, papier, 72 × 54,5 cm
sygn. na płycie l. d.: Kisling
numeracja odbitki ołówkiem w l. d.: 24/150
oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER/KISLING wraz z dopisanym ręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Pejzaż z południa Francji

litografia barwna, papier, 50 × 59 cm
sygn. na płycie p. d.: Kisling
numeracja odbitki ołówkiem w l. d.: 56/150
oraz w p. d.: sucha pieczęć: ATELIER / KISLING wraz z dopisanymręcznie: Jean Kisling (syn artysty)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Les mimosas

olej, płótno
24 x 16 cm
sygn. l.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Nosicielka wody

drzeworyt na papierze welinowym,
sygnowany, datowany, numerowany 7/50, i dedykowany,
małe plamy
34,5 x 19 cm

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret młodej dziewczyny

akwatinta numerowana 13/65 ołówkiem, sucha pieczęć "atelier Kislinga"
60 x 48 cm

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Półakt kobiecy, 1947 r.

litografia barwna/papier, 57 x 44,5 cm (odbitka) 69 x 49 cm (arkusz, w świetle oprawy)
sygnowana na płycie p.g.: `Kisling | Paris | 1947` ołówkiem l.d.: `CZ | 150` oraz sucha pieczęć w p.d. i ołówkiem `Jean Kisling`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

litografia, papier; 50 x 59 cm
p.d. pieczęć atelier Jean Kisling oraz sygn. ołówkiem Jean Kisling;
l.d.130/150.

Estymacja: 5000 - 6000 PLN

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Dwa akty

litografia/papier, 42 x 53 cm
sygnowany na płycie l.d.: `Kisling` i sucha pieczęć `ATELIER KISLING` z dopisanym numerem `XXIII | LXX`

Estymacja: 2 500 - 3 500 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Café de la Rotonde

litografia, papier; 28 x 38 cm;
sygn. p. d.: Kisling (sygnowane na płycie)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt podwójny

litografia, papier; 27,5 x 38 cm;
sygn. l. d.: Kisling (sygnowane na płycie)
Zgniecenia arkusza przy lewej krawędzi - przed konserwacją.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt kobiety

litografia, papier; 53 x 42 cm (arkusz);
sygn. l. d. na płycie: Kisling
l. d.: owalna pieczęć oraz nr: IX / LXX

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret dziewczyny

litografia barwna, papier; 47,5 x 35,5 cm (odcisk płyty);

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Drzewo

litografia, papier; 53 x 42,5 cm (cały arkusz);
l. d. róg: owalna pieczęć oraz nr: IX / LXX

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt podwójny

litografia, papier; 42,5 x 53 cm (cały arkusz);

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portert kobiety

litografia barwna, papier; 55,5 x 40,5 cm
sygn. ołówkiem p.d. Kisling, nr odbitki 41/100

Odbitka autorska z lat 20tych XX wieku

estymacja: 8000 - 10000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Anémones et mimosas, 1930

olej, płótno
73 x 54 cm
sygn. l.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Les orchidées

olej, płótno
54 x 73 cm
sygn. l.d.: Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Les mimosas

olej, płótno
24 x 16 cm
sygn. l.d.: Kisling

liczba obiektów: 475