1 zł
2 600 000 zł

ĆWIERTNIEWICZ Wojciech (ur. 1955)

Pierwszy olej, 1972 r.

olej/tektura, 33 x 23 cm, sygn.

cena wywoławcza: Wykup abonament

akryl, płótno, 80 x 130 cm

akryl, płótno, 148 x 148 cm

Bez tytułu (134), 2007 r.

olej, akryl/płótno,
18 x 13 cm
sygn. i dat. p.d.: `Ćwietniewicz 07`
naklejka autorska na odwrocie

Bez tytułu, 1994

akryl, płótno,
35 x 16,6 cm;
na odwrocie: 14 / I / 94

Bez tytułu, 1990

olej, płótno,
73 x 73 cm;
sygn. l. d.: Ćwiertniewicz '90;
na odwrocie: 36 / V /90

Pejzażyk, 1986

akryl, płótno, 46 x 55,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz
na odwrocie opis autorski: Pejzażyk / 1986 / ĆWIERTNIEWICZ

Bez tytułu,206 - 1/XI/95

olej, płótno, 33 x 38 cm; sygn. p.d.: Ćwiertniewcz

Bez tytułu (107), 1992

olej, akryl, płótno
38 x 126,5 cm;
sygn. p. g.: Ćwiertniewicz `92
na odwrocie napisy autorskie: 107 / X/92

Drzewa

akryl, sklejka, 22 x 17,3 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `02
na odwrocie numer autorski 729 i data 12.12.02

Bez tytułu (143), 1997

olej/płótno, 24,5 x 35 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwiertniewicz `97`
opisana na odwrocie: `143 | 8/IV/97`

KOMPOZYCJA

OLEJ, AKRYL, PŁÓTNO
24x14
2008
SYGN. p.g. ĆWIERTNIEWICZ`08

Bez tytułu, 29, IV/90

akryl, płótno,
24x35 cm

Drzewo, 1973 r.

tempera na papierze,
29,5 x 41,5 cm,
sygn.

Dyptyk z cyklu: Bez tytułu 29 i 30, 2008 r.

olej i akryl na papierze,
20,5 x 15 cm,
sygn.

BEZ TYTUŁU (168)

olej, płótno
13x18 cm
2007
Syg. opis obrazu na naklejce na odwrocie

BEZ TYTUŁU (43), 1995

akryl, olej/płótno,
38 x 46 cm
sygn. i dat. l.d.: `Ćwietniewicz 95`
opisany na naklejcie na odwrocie: `43 /17/II/95`

Bez tytułu (329), 1998

akryl, płótno
33 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Ćwiertniewicz `98;
Na odwrocie napis autorski: 329 / 19/II/98

Bez tytułu (101), 1992

olej, akryl, płótno
25 x 101 cm, sygn. l. d.: Ćwiertniewicz 92,
na odwrocie opis autorski: 101 / IX/92

Kompozycja, 1995

olej/płótno,
24 x 54 cm
sygn. i dat l.g.: `ĆWIERTNIEWICZ 95`
opisany na odwrocie: `4 / 4/I/95`, na blejtramie pieczęć autorska

liczba obiektów: 320