1 zł
2 600 000 zł

STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)

Relief, 1975 r.

akryl/sklejka, 44,5 x 44,5 cm (całość), 30 x 30 cm (środek kompozycji)
sygnowany i datowany na odwrociu: `1975 | H. Stażewski`

Estymacja: 26 000 - 29 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Relief, 1984 r.

akryl/sklejka, 27,5 x 28 cm (całość), 13,5 x 13 cm (środek kompozycji)
sygnowany i datowany na odwrociu: `H. Stażewski | 1984`

Estymacja: 12 000 - 18 000 zł

Trzy kompozycje, 1984 r.

serigrafia/papier, 15 x 14 cm (3x)
sygnowane i datowane p.d.: `H. Stażewski 1984`
numerowane ołówkiem na każdej `H.C. 121/150, H.C. 121/150 oraz H.C. 122/150

Estymacja: 1 200 - 1 800 zł

Kompozycja, 1976

technika mieszana (akryl, relief), płyta, drewno, 34 x 34 cm;
sygn. na odwrocie: 1976/ H. Stażewski

Obiekt, 1978 r.

akryl/deska, sklejka, 42,5 x 42 cm (całość) 30 x 30 cm (środek kompozycji)
opisany na odwrociu: `STAŻEWSKI`

"Kunst aus Polen" Duesseldorf i Dortmund 1982/1983, poz. 12 (reprodukcja w katalogu wystawy).

Estymacja: 30 000 - 35 000 zł

Kompozycja, 1982 r.

relief, akryl/sklejka, blacha, 44,5 x 44,7 cm (wraz z oprawą), 29,9 x 30,2 cm (kompozycja)
sygnowany i datowany na odwrociu: `1982 | H. Stażewski`

Estymacja: 35 000 - 40 000 zł

serigrafia, papier
68 x 68 cm
sygn i nr 31/125

Nr 111, 1976

Olej, płyta, drewno; 43,5 x 43,5 cm
Sygn. na odwrocie: nr 111/ 1976/ Stażewski

Estymacja: 18 000 - 20 000 zł

Bez tytułu, 1980

Olej, sklejka; 66 x 66 cm
Sygn. na odwrocie: 1980/ H.Stażewski

Estymacja: 24 000 - 28 000 zł

Bez tytułu, 1975

technika własna (olej, płyta);
44,5 x 44,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 1975?/ H. Stażewski

TRZY KOMPOZYCJE, 1984

Serigrafia, papier; 15 x 14 cm każda
Sygnowane ołówkiem pod ryc.: H.C. 26/150, p.: H. Stażewski 1984

Bez tytułu, 1977/1979

serigrafia, papier;
59,5 x 58,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: nr 56/100 H. Stażewski 1977/1979

gwasz, papier naklejony na deskę;
wymiar w autorskiej oprawie - 35 x 35 cm;
sygn. ołówkiem p. d.: H. Stażewski

Kompozycja, 1976

serigrafia, papier;
43,8 x 43,8 (wymiar odbitki),
65 x 50 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. ołówkiem p. d.: H. Stażewski 1976
oraz napis l. d.: EA 10/20

Relief, 1975

Olej, technika własna, płyta, drewno; 40 x 40 cm
Sygn. na odwrocie: 1975/ H.Stażewski

Estymacja: 18.000 - 20.000 zł

Nr 111, 1976

Estymacja: 18.000 - 20.000 zł

Kompozycja nr 3, 1979

Akryl, płyta; wym.: 65 x 65 cm; sygn. na odwrocie: nr 3 1979/H. Stażewski oraz dedykacja artysty dla kolekcjonera. Oprawa autorska.

Relief, 1983 r.

relief, akryl/płyta pilśniowa, 44,5 x 44,5 cm
datowany i sygnowany na odwrociu: `1983 | H. Stażewski`

Estymacja: 25 000 - 35 000 zł

Relief, 1975 r.

akryl/deska, sklejka, 43 x 43 cm
datowany i sygnowany na odwrociu: `1975 | H. Stażewski`

Estymacja: 25 000 - 28 000 zł

Łyżki

akryl, collage, mieszana/deska, płyta, 53 x 43 cm
sygnowany na odwrociu: `H. Stażewski`

Estymacja: 50 000 - 60 000 zł

liczba obiektów: 616