PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Pan Wiesław Ochman na tarasie (1991)
sygn. p.d.dat. śr.d.
autocynkografia (8/99)
47.8x35 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
druk/papier, 53 x 46 cm
u dołu ołówkiem: "Miesiąc miodowy IX" | odbitka próbna druk wypukły 1968 | A.P. Henryk Płóciennik`
monotypia, papier; 80 x 60 cm (wymiar arkusza),
65,5 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2013. Henryk Płóciennik
monotypia, linoryt, papier;
80 x 60 cm (wymiar arkusza),
65 x 50 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Linoryt + monotypia +" 1/1. (A.P.) 1999. Henryk Płóciennik
Informacje - Koń Leonarda, 1969
autocynkografia, papier;
64,5 x 49,5 cm (wymiar kompozycji),
80 x 60 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: Informacje - Koń Leonarda epreuve d`artiste autocynkografia 1969 (A.P.) Henryk Płóciennik
monotypia, papier; 45 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
61 x 47,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypa +" 1/1 (A.P.) 2012 Henryk Płóciennik
akryl, pisak, akwarela, papier, 52 × 38 cm
sygn. l. d.: H.Płócienik oraz sygn. i dat. śr.: H.Płócienik 1997.
Estymacja: 2500 - 3000 zł
akryl, pisak, akwarela, papier, 32 × 43,5 cm
sygn. i dat. l. d.: H.Płócienik./1998.
na odwrocie szkic
Estymacja: 2500 - 3000 zł
gwasz, akwarela, tusz, flamaster/papier, 37,5 x 52 cm
sygnowany i datowany p.d.: `H. Płóciennik 96` (podwójnie)
Estymacja: 2 000 - 3 000 zł
linoryt, papier;
43 x 32 cm (wymiar kompozycji),
60 x 46 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Ero" 1/1. linoryt+ 2013. (A.P.) Henryk Płóciennik.
monotypia, papier;
45 x 33,5 cm (wymiar kompozycji),
61 x 46,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypa +" 1/1 (A.P.) 2013 Henryk Płóciennik
autocynkografia A.P. 24/50
49,5 x 64,5 cm
monotypia, papier;
44 x 32,5 cm (kompozycja), 60 x 46 cm (arkusz);
sygn., dat. i opis u dołu długopisem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2010 Henryk Płociennik.
monotypia, papier;
44,5 x 32,5 cm (kompozycja), 60,5 x 46,5 cm (arkusz);
sygn., dat. i opis u dołu ołówkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2009 Henryk Płociennik
sygn. p.d.dat. śr.d.
druk wypukły (e.a. II/VI)
40.8x32.3 cm
technika mieszana, papier;
44 x 30,5 cm
sygn. i dat. p. d. ołówkiem: H. Płóciennik 1998
autocynkografia, papier, 44,5 x 32,5 cm (kompozycja); 64 x 47 cm (arkusz);
sygn. i opisana ołówkiem: "Arcydzieło VII" Epr. dart. Autocynkografia 1983. Henryk Płóciennik
olej, płótno;
46 x 55 cm;
sygn. i dat. l. d.: H.PŁÓCIENNIK 97 oraz odcisk kciuka artysty Na odwrocie na krośnie napis czarnym markerem: H. PŁÓCIENNIK "AKT" OLEJ
technika mieszana, papier; 37,5 × 49 cm;
sygn. i dat. p. d.: H.Płóciennik/ 1998
61 x 47 cm (wymiar arkusza);
sygn. dat. i opis u dołu ołowkiem: "Monotypia+" 1/1. (AP.) 2012 r.
Henryk Płociennik