1 zł
2 600 000 zł

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Zimowy pejzaż z chatami

olej/płótno, 50 x 60,4 cm
sygnowany l. d.: `W. Korecki`

cena wywoławcza: Wykup abonament

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy z rzeką

olej/płótno, 61 x 91 cm
sygnowany l. d.: `WIKTOR KORECKI`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej/płótno, 50 x 81 cm
sygnowany l. d.: `Wiktor Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak brodzący w rzece, ok. 1930

olej, tektura, 38 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM NA SKRAJU LASU

Olej, płótno; 66 x 108 cm
Sygnowany p.d.: W. Korecki

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak, 1930

olej, płótno, 30 x 39 cm;
sygn. p. d.: W. KORECKI / 1930

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż z rzeką

olej, płótno,
61 x 92 cm;
sygn. u dołu: WITKOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ ZIMOWY

olej/płótno,
62 x 92 cm
sygnowany l. d.: Wiktor | Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z WRZOSOWISKIEM

olej/płótno,
67 x 107 cm
sygnowany p. d.: `W. Korecki`

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż o zachodzie słońca

olej, płótno,
61 x 92 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Kaczeńce nad strumieniem, ok. 1935

olej, płótno,
60 x 90 cm;
sygn. l. d.: W. KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

O świcie, 1937

olej, tektura,
50,5 x 40,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI/ 1937.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z BROZAMI I WRZOSOWISKIEM

Olej, tektura;
35 x 50 cm
Sygnowany p.d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z ZACHODEM SŁOŃCA NAD STAWEM

Olej, płótno;
m50 x 60 cm

KORECKI Wiktor (1890-1980)

PEJZAŻ Z PARĄ BRZÓZ I WRZOSOWISKIEM

Olej, płótno;
50 x 60 cm
Sygnowany l.d.: WIKTOR | KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Rybak, 1930

olej, płótno, 30 x 39 cm;

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Żniwiarz, przed 1939

olej, płótno,
34,2 x 24,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
Na odwrocie fragmentarycznie zachowana naklejka z Salonu Juliana Burofa oraz owalne stemple Julian Burof/ Warszawa/ Nowy świat 47.

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Pejzaż zimowy w blasku księżyca

olej, płótno,
60 x 80,5 cm
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

Wrzosowisko, ok. 1950

olej, płótno naklejone na płytę,
50 x 64,5 cm;
sygn. l. d.: WIKTOR KORECKI

KORECKI Wiktor (1890-1980)

RYBAK W ŁODZI

olej/tektura,
55 x 46 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p. d.: `WIKTOR KORECKI`

liczba obiektów: 617