1 zł
2 600 000 zł

TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)

Przedmioty III, 1965 r.

olej/płótno, 85 x 73 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J.Tarasin 1965`
opisany na odwrociu: `Jan Tarasin | 1965 | `PRZEDMIOTY` III`

- Desa Unicum, Warszawa
- Prywatna kolekcja

Estymacja: 130 000 - 160 000 zł

cena wywoławcza: Wykup abonament

Bez tytułu, 1978 r.

serigrafia/papier, 40 x 29 cm
numerowany długopisem l.d.: `49/55` oraz sygnowany i datowany p.d.: `J Tarasin 78`

Estymacja: 1 500 - 2 000 zł

Szkoła przedmiotów, 2008 r.

serigrafia barwna/papier, 54 x 73 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Tarasin 08`

Estymacja: 5 000 - 6 500 zł

Przedmioty II, 1977 r.

serigrafia/papier, 44,5 x 29,8 cm
sygnowany i datowany na kamieniu: p.d.: `Jan Tarasin 77` oraz długopisem: l.d.: `47/55` i p.d.: `Jan Tarasin 77`

Estymacja: 1 300 - 1 800 zł

Bez tytułu, 1978 r.

serigrafia/papier, 43 x 28,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `J Tarasin 78` oraz numerowany długopisem l.d.: `52/55`

Estymacja: 1 300 - 1 800 zł

Bez tytułu, 1990

serigrafia, papier niebiesko-szary;
39 x 28,8 (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: J.Tarasin 90 (ołówek)

Dwie strefy (2008)

sygn. dat. p.d.,
serigrafia (e.a.),
72.5x52 cm

Gry i zabawy, 1978 r.

drzeworyt/papier, 44 x 57,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem p.d.: `Jan Tarasin 1978` oraz l. d.: `44/55`

Estymacja: 1 800 - 2 500 zł

Z cyklu Obiekty, 1977 r.

serigrafia/papier, 44 x 57,5 cm
sygnowany i datowany l.d. na płycie: `51/55` oraz długopisem p.d.: `Jan Tarasin 77`

Estymacja: 2 000 - 3 000 zł

Uprzedmiotowienie II, 2003 r.

akwarela, gwasz/papier, 69,5 x 47 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Tarasin 2003`

Estymacja: 10 000 - 15 000 zł

Kompozycja, 2003

akwarela, papier;
28 x 21 cm ( w świetle oprawy).
Na odwrocie sygnatura wraz z napisem autorskim: Pani Joannie/ na pamiątkę 19.XII/ Jan Tarasin 2003/ Warszawa

Przemijanie, 1986

serigrafia, papier;
28,8 x 23 cm (wymiar odbitki),
31 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: JTarasin 86 oraz napis l. d.: Przemijanie 33/40 (ołówkiem poniżej odbitki);

Kompozycja, 2003

kredka, gwasz, papier;
15,5 x 22,5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Tarasin (zawarty w opisie)
Na odwrocie napis autorski ołówkiem: Pani Iwonie/
na pamiątkę Jan Tarasin/ Warszawa 1.VIII 2003

Schody Jakuba, 1992

Olej, płótno; 145 x 105 cm w świetle oprawy
Sygn. p.d. J.Tarasin 92
Sygn. na odwrocie: JAN TARASIN 92/ SCHODY JAKUBA

Estymacja: 140.000 - 160.000 zł

Samotna wyspa, 2008 r.

akwarela/papier, 33 x 49 cm (w świetle passe-parout)
sygnowany i datowany p.d.: `J. Tarasin 2008`
opisany na odwrociu: `Jan Tarasin | "Samotna wyspa" | 2008`

Estymacja: 13 000 - 15 000 zł

Faza dynamiczna, 1984 r.

olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: `Jan Tarasin 84`
opisany na odwrociu: `JAN TARASIN 1984 | "FAZA DYNAMICZNA`
na blejtramie naklejka z opisem

Estymacja: 70 000 - 80 000 zł

Bez tytułu, 2012 r.

technika własna/papier,
46,5 x 63 cm,
sygn.
Dar Rodziny

Przemijanie, 1986

serigrafia, papier;

Wodospad III (2007)

sygn. dat. na odwrociu
gwasz, papier
47x62.2 (w świetle passe-partout)

Komplikacje II, 2001

akwarela, papier;
49 x 73 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Jan Tarasin 2001
Na odwrocie napisy autorskie ołówkiem: Jan Tarasin 2001 / Komplikacje II

liczba obiektów: 751