PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt;
wym. komp.: 650 x 490 mm (plansza: 700 x 586 mm);
sygn. i dat. oł. p.d.: Panek 1959, egz.: II/V, l.d. tytuł.
Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", Bielefeld 1995, Kerber Verlag, poz. 150.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
Zestaw trzech aktów, lata 70. XX w.
Kobieta stojąca tyłem; rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.g.: Panek. 2. Kobieta stojąca; rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. prawa strona środek: Panek. 3. Kobieta stojąca; rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.d.: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, bibuła;
wym.: 545 x 450 mm;
sygn. i opisane oł. od l.d.: Chorągiew XXVII Epreuve d`artiste I, J. Panek 1965. Praca wystawiana na XVIII Festiwalu Sztuk Plastycznych w Sopocie (1965). Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", Kerber Verlag 1995, poz. 308.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt;
wym.: 400 x 360 mm;
sygn. oł. p.d.: Panek. Stan zach. dobry. Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", Keber Verlag 1995, poz. 146.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt, bibuła;
wym.: 210 x 160 mm;sygn. oł. p.d.: Panek Jerzy, l.d.: Na wykładzie; praca z cyklu "Nasze współczesne życie". Lit.: D. Burkamp, "Jerzy Panek", Keber Verlag 1995, poz. 57. Uwaga: Na grafice artysta umieścił swój autoportret (5 rząd, 2 od prawej).
PANEK Jerzy (1918-2001)
Technika mieszana;
19 x 12,6 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p.d.: Panek
Stan zachowania: kilka drobnych perforacji papieru.
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
cement barwiony, wys. 41 cm; śred. cokołu 16 cm;
sygn. na cokole: PANEK JERZY
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akwarela, papier;
23 x 33,5 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d.: Panek 39
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
kredka, papier, 28 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: Panek 87
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier,
50 x 39,8 cm;
sygn.i dat. p. d.: Panek / 1999; na odwrocie opis autorski: Panek Jerzy / "AUTOPORTRET" / 1999 KRAKÓW
PANEK Jerzy (1918-2001)
tusz, papier w kratkę,
27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Panek / 26.11.1980
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
akwarela, tusz, papier,
28 x 19,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Panek; dat. l. g.: 22.11.1980
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier,
60 x 40 cm;
opisany u dołu: 3/3 Dante Terfel Panek 65/93 (ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygn. l.d.dat. l.g.
akwarela, tusz, papier
28x19.5 (w świetle passe-partout )
PANEK Jerzy (1918-2001)
rysunek czerwoną kredką,
28,3 x 37,5 cm w świetle passe-partout, na górze ołówkiem: "wielokrotne wieżyczki (...) wieże",
sygnowany ołówkiem l.d. "Panek"