RITTER Maria (1899-1976)
olej/papier, 28 x 35,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: `M. Ritterowa | 1939`
cena wywoławcza: Wykup abonament
RITTER Maria (1899-1976)
olej/tektura, 18,5 x 27 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany l.d.: `MRitterówna` tytuł autorski p.d.: `Pejzaż z chmurą`
Estymacja: 800 - 1 200 zł
RITTER Maria (1899-1976)
Martwa natura konstrukcyjna I, 1959
olej, tektura,
49 x 59 cm,
sygn. p. d.: MRitter(owa?) / 1959;
Na odwrocie na krośnie autorska? nalepka z informacjami: autorem, tytułem, techniką i wymiarami pracy.
RITTER Maria (1899-1976)
olej, lak, płótno;
65,5 x 85 cm;
sygn. p. d.: MRITTER;
Na odwrocie na krośnie malarskim autorska? nalepka z informacjami:
autorem, tytułem, techniką i wymiarami pracy
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
Martwa natura z kwiatami, 1960
olej, płótno;
66 x 54 cm;
sygn. p. d.: MRITEROWA / 1960
RITTER Maria (1899-1976)
olej, tektura;
45 x 54,5 cm;
Na odwrocie nieczytelny napis ołówkiem.
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
ołówek, akwarela, papier, 51 x 65 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: MRitter (ołówkiem)
RITTER Maria (1899-1976)
akwarela/papier, 28 x 40 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: `M. Ritter`
Estymacja: 1 000 - 1 500
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
ołówek, akwarela/papier,
10,5 x 7 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany i datowany p. d.: `1962 | M. Ritter | RODZINKA`
Estymacja: 1 200 - 2 000 zł
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
ołówek, akwarela, papier, 51 x 65 cm (w świetle oprawy)
RITTER Maria (1899-1976)
Litografia (okres paryski); wym.: 300 x 220 mm; sygn. oł. p.d.: MR. Stan zachow.: naddarcie marginesu bez szkody dla kompozycji.
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
RITTER Maria (1899-1976)
olej, płyta
35 x 46 cm;
sygn. p. d.: MRitter
na odwrocie nalepka z nazwiskiem autorki i tytułem obrazu