PIPPEL Otto Eduard (1878 Łódź - 1960 Planegg k. Monachium)
olej, płótno; 107 x 97 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL
Na odwrocie napis: "VORFRöHLING/ AM WAICHENSEE"/ BAYERN/ Otto Pippel/ [
]
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, sklejka,
47 x 59 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
pastel, kredka, gwasz/papier,
44 x 63 cm
sygnowany p. d.: `OTTO PIPPEL`
olej, płótno,
66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;
Na krośnie nalepka z drukowanym nazwiskiem malarza i ręcznie napisanym tytułem Die Zugsspitze und Wallersteingebirge.
olej, płótno,
80,5 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: OTTO PIPPEL
WIDOK NA ZUGSPITZE (Alpy Bawarskie)
olej/płótno,
80 x 70 cm
sygnowany p. d.: `Otto Pippel`
ODWROCIE: naklejka galeryjna z tytułem obrazu
Olej, płótno
70,5 x 80,5 cm
Sygnowany p.d.: Otto Pippel
sygn. p.d.dat. l.d.
pastel, papier
47x38.5
Olej, płótno
80 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Otto Pippel
Stan zachowania: obraz po konserwacji.
Olej, płótno
80 x 100 cm
Sygnowany p.d.: Otto Pippel
sygn. p.d.
olej, płótno
76.5x85.5
olej, płótno,
48 x 60 cm;
sygn. p. d.: Otto Pippel
olej, płótno
66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;
Pejzaż z Wiesenthal w Szwarcwaldzie
olej, płótno, 50 x 60 cm;
sygn. l. d.: Otto Pippel
olej, płótno, 66 x 86 cm;
sygn. p. d.: Otto PIPPEL;