1 zł
2 600 000 zł

EIDRIGEVICIUS Stasys (ur. 1949)

Postać, 1991 r.

pastel/papier, 80 x 62 cm (arkusz)
sygnowany i datowany p.d.: '1991 Stasys'

cena wywoławcza: Wykup abonament

"Home", 1997 r.

pastel/papier, 41 x 28 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Stasys'

Ból głowy

pastel, papier, 32 x 22 cm

WE DWOJE, 1997

pastel, papier
47 x 58 cm (w świetle passe-partout)
sygn. p.d.: 1997 | stasys
na odwr. p.d. metryczka autorska oł.: 628 [w kółku], w drugim wierszu czerwoną kredką: We dwoje | [oł.:] 49, 5 x 64 cm | 1997 | PASTEL

Postać, 1994 r.

pastel/papier, 236 x 132,4 cm (w świetle oprawy)
sygnowany i datowany p.d.: 'Stasys 1994.'

Twarz

pastel/papier, 69,5 x 43,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: 'stasys'

Uskrzydlony

pastel, akryl/papier, 69 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'stasys'

W ramie, 2006

odbitka żelatynowo-srebrowa/papier fotograficzny, 75 x 50 cm
sygnowany, opisany i datowany u dołu: '1/5 In the frame Stasys Eidrigevicius 2006'

Sztaluga, 1979 r.

tempera, papier, 11 x 8 cm w świetle passe-partout,
sygn. p.d.: Stasys 1979

Twarz III

tempera, papier, 21 x 15 cm,
sygn. p.d.: Stasys

Kubeczek, 1980 r.

tempera, papier, 11 x 8 cm,
sygn. p.d.: Stasys 1980

Pokaz mocy, 1998 r.

pastel, papier; 64x48 cm; 1998, 36/15;
sygn. p.d.: Stasys 98

Zapomniany, 1997

pastel, papier; 52 x 72 (w świetle wielobocznego passe-partout);
sygn. i dat. p. d.:1997 / Stasys.

Twarz, 1998 r.

pastel/papier, 63,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'stasys', opisany i datowany l.d.: 'Paris 1998'

Postać, 1998 r.

pastel/papier, 63,5 x 48,5 cm
sygnowany p.d.: 'stasys', datowany i opisany l.d.: 'Paris 1998'

Pies

pastel/papier, 50 x 66 cm
sygnowany p.d.: 'stasys'

Puste Krzesło

olej, 33x41 cm, 2008 r.

Postać na koniu (1984)

sygn. dat. p.d.
akwarela, gwasz, papier
20x16.5 cm

Głowy, 1993

pastel, papier; 41,5 x 60 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Stasys 93

Blask, 1996 r.

pastel/papier, 65,5 x 50,5 cm
sygnowany i datowany p.d. '1996 | STASYS'
na odwrociu datowany i opisany ołówkiem: 'Blask | 65,5 x 50,5 |1996 | PASTEL'

liczba obiektów: 450