PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Fragment katedry z kaplicą Zygmuntowską
litografia barwna, papier; 43 x 35 cm;
sygn. p. d.: I.P.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
litografia barwna, papier; 430 x 350 mm;
sygn.p.d.: I.P.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
MARTWA NATURA Z KWIATAMI, po 1920
olej, płótno
81,5 x 63 cm
sygn. p.g.: Ign Pieńkowski
Na krośnie nalepka wystawy w Towarzystwie Zachęty Sztuk Pięknych w Warszawie w kwietniu 1936 roku z nazwiskiem autora i tytułem obrazu Owoce i kwiaty. Na ramie nalepka wystawy z okazji dwudziestej rocznicy śmierci I. Pieńkowskiego w Muzeum w Bielsku-Białej, 3 XI 1968 - 10 III 1969.
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 115,5 x 96 cm
sygnowany p.g.: 'IPieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 77,5 x 55,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: IPieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej na płótnie, 64 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d. "Ign. Pieńkowski 1941".
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 100,5 × 81,5 cm
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
na odwrocie nalepka: ZE ZBIORÓW Henryka Bednarskiego ze Lwowa L.p. z numerem odręcznie wpisanym 639
Kolekcja Henryka Bednarskiego, Lwów
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 115,5 x 96 cm
sygnowany p.g.: 'J. Pieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 40,5 × 57,5 cm
sygn. p. d.: I Pieńkowski
na krośnie stempel Zakładu Przyborów Malarskich R. Aleksandrowicza z Krakowa
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej/płótno, 44 x 63 cm
sygnowany p.d.: 'Ign. Pieńkowski'
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 28,5 x 40,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, płótno, 56 × 69 cm
sygn. p. d.: Ign.Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Martwa natura z anemonami, ok. 1925
olej, płótno; 55,5 x 38,5 cm;
sygn. p. d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura; 59 x 46 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Ign. Pieńkowski
Na odwrocie odręcznie napisane: Nr. 228- (ołówkiem)
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
olej, tektura, 25 x 35 cm,
sygn. p.d.: Ign. Pieńkowski
PIEŃKOWSKI Ignacy (1877-1948)
Olej, płótno; 50 x 61 cm
Sygnowany l.d.: I. Pieńkowski
Na odwrocie owalna pieczęć, prawdopodobnie urzędu celnego i cztery przedwojenne, fragmentarycznie zachowane nalepki wystawowe:
z Salonu Artystycznego Feliksa Richlinga w Warszawie z numerem 109 i wpisanym piórem tytułem:Grusza
z warszawskiego TZSP, z wpisanym piórem numerem: 14937, autorem: Ignacy Pieńkowski, tytułem: Grusza,
z wpisem piórem rodzajem dzieła: olej, ceną: 300 zł
nieczytelna
Obraz wystawiany w okresie międzywojennym w Warszawie, w Salonie Artystycznym Feliksa Richlinga i w "Zachęcie".