1 zł
2 600 000 zł

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

AZALIE

olej/tektura,
63 x 80 cm
sygnowany p. d.: `ST. EJSMOND`

cena wywoławcza: Wykup abonament

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Głuszec

olej, płótno
81 x 122 cm,
sygn. l. d.: S. EJSMOND

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

CHRYZANTEMY, przed/lub 1935

akwarela, pastel, papier,
71 x 97.5 cm
sygnowany kredką pastelu l.d. (podpis słabo widoczny): S. EJSMOND
Na odwrocie, na tekturowych "plecach" drukowana nalepka warszawskiego Zakładu Robót Szklarskich Józefa Cyngota z datą 12 lipca 1935.

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Róże w wazonie

sygnowany p.d.
akwarela pastel, tektura, 100x70 cm

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

RÓŻOWE RÓŻE, ok. 1930

olej, płótno naklejone na tekturę,
40.5 x 49 cm
sygnowany p.d.: S. EJSMOND.
Na odwrocie owalny stempel: JULIAN BUROF | WARSZAWA | Nowy Świat 47

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

RÓŻOWY RODODENDRON, ok. 192

olej, płótno naklejone na sklejkę,
58 x 73 cm
sygnowany p.g.: S.EJSMOND.

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

GŁUSZEC, 1927

olej na płótnie naklejonym na tekturę,
56 x 75,5 cm, sygnowany l.d. "S. EJSMOND.",
na odwrocie nalepka warszawskiego TZSP z podanymi danymi o obrazie, datą 1 VI 1927[?] i nr 41396

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Maki w wazonie, 1932 r.

olej/płótno, 45 x 54 cm
sygnowany l. g.: `St. Ejsmond 1932`

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

RÓŻE

Olej, tektura; 39 x 54 cm
Sygnowany czerwonym olejem l. d.: S. Ejsmond.

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Róże

olej, tektura, 43 x 32,5 cm; sygn. l.d.: S. Ejsmond

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Róże

olej, tektura, 43 x 32,5 cm;
sygn. l. d.: S. Ejsmond.

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Białe róże

tempera na papierze naklejonym na tekturę 35,6 x 25,7
sygnowany u dołu po lewej (złotem): "S. Ejsmond"

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Chryzantemy

gwasz, pastel, ołówek na tekturze, 67,5 x 48 cm
sygnowany l.g.: "S.Ejsmond"

EJSMOND Stanisław (1894-1939)

Irysy

akwarela, gwasz podrysowany ołówkiem, papier,
47,5 x 31 cm;
sygn. l.d. - S. Ejsmond 27.

liczba obiektów: 34