PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
Tajemniczy stół z sową, 1998-2004
olej, płótno, 100 x 120 cm;
sygn. l. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie napisy autorskie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 50 x 50 cm,
napisy autorskie na odwrocie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 81 x 65 cm;
sygn. l. d.: Barabara Przyłuska; p. d.: BASIA / 2003
na odwrocie opis autorski
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 65 x 81 cm; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 81 x 65 cm;
na odwrocie opis autorski
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 100 x 120 cm;
na odwrocie napisy autorskie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
Wieże Bazyliki Mariackiej w Krakowie
Olej, płótno
120 x 100 cm,
sygn. p.d.: Barbara Przyłuska. Na odwrocie dedykacja dla konsula generalnego w USA przez Jerzego Surdykowskiego
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 85 x 65 cm;
sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
na odwrocie napisy autorskie
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta,
81 x 65 cm; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska;
Na odwrocie opis autorski.
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
WIDOK Z HOTELU POD RÓŻĄ (KRAKÓW), 1985
olej na płótnie, 73,5 x 57,5 cm,
sygnowany p.d. "Barbara Przyłuska 1985",
na odwrocie ręką artystki dane o obrazie i dedykacja
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta pilśniowa, 80 x 18,5 cm;
sygn. śr.d.: Barbara Przyłuska
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta pilśniowa,
80 x 18,5 cm;
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta pilśniowa,
81 x 65 cm;
sygn. p.d.: Barbara Przyłuska, na odwrocie napisy autorskie: Barbara Przyłuska "Anturium" 2003 / 63 x 81
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta pilśniowa, 81 x 65 cm; sygn. l. d.: Barbara Przyłuska
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płótno, 50 x 61 cm; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska
PRZYŁUSKA Barbara (ur. 1958)
olej, płyta, pilśniowa, 93 x 65 cm; sygn. p. d.: Barbara Przyłuska, dat. na odwrocie