1 zł
2 600 000 zł

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Wtręty w Syntezę A4, 1981/82

goffrage, linoryt barwny, papier;
10 x 11 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1981/82 Wtręty w "Strukturę A4" 3/42 II Jerzy Grabowski

cena wywoławcza: Wykup abonament

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Struktura apokryficzna, 1992

9,5 x 9,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1992 Struktura apokryficzna 23/27 Jerzy Grabowski imp.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Synteza II - System cyfrowy, 1982

9,5 x 12,5 cm (wymiar arkusza w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany u dołu ołówkiem: 1982 Synteza II - System cyfrowy. 4/12II Jerzy Grabowski imp.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Transfiguracja klucza Transcendencji, 1986-1988

linoryt barwny, relief, ok. 55 x 45 cm
sygn. p.d., dat. l.d.: (1986) - 1988 r., Transfiguracja klucza "Transcendencji", (5/50), Jerzy Grabowski

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Wybrane problemy z Informacji, 1986 r.

gauffrage/papier 12,5 x 11,5 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: '1986 r. Wybrane problemy z "INFORMACJI". e.a. VII/IX. Jerzy Grabowski, imp.'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Transfiguracja klucza Transcendencji (1986-88)

sygn. p.d.dat. l.d.
linoryt barwny, relief (15/50)
51.2x39.5 cm

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Perspektywa ścian - dyferencje, 1970 r.

akryl, tempera/papier, 73 x 52 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany, datowany i opisany u dołu: 'tempera accryl "Perspektywa ścian - dyferencje" J. Grabowski 70'

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Gradacja na trójkąt, 1969 r.

linoryt/papier, 49,5 x 69,5 cm (zadruk), 58 x 78 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany u dołu ołówkiem: `45/360 "Gradacja na trójkąt" Jerzy Grabowski 69`

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Analiza cyfry 1, 1979

gauffrage, bibułka; 7 x 8,5 (wymiar kompozycji),
14,5 x 13,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Jerzy Grabowski imp, opisany u dołu ołówkiem: 1979 Analiza cyfr "1" w strukturze "Progresji" 9/V". 12/40 II.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Interwencja w struktury, 1971

gauffrage, bibułka;
11,2 x 9 cm (wymiar arkusza);
sygn. p. d.: Jerzy Grabowski, opisany u dołu ołówkiem: 1971 Interwencje w struktury ... 7/10/ 20/25

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Synteza 2 - system cyfr

gauffrage, papier; 8,5 x 11,5 cm (wymiar kompozycji), 12 x 14,3 cm (wymiar arkusza); sygn. p. d.: Jerzy Grabowski, imp, opisany u dołu ołówkiem: Synteza 2 - system cyfr 7/12

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Transfiguracja klucza Transcendencji, 1986-1988 r.

gauffrage/papier, 52 x 41 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu ołówkiem: `1986/1988 r. Transfiguracja klucza "Transcendencji" 15/50 Jerzy Grabowski, imp.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Cyfra 9 - z cyklu: Struktura układów, 1986

linoryt barwny, goffrage, papier;
11 x 9 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis. u dołu ołówkiem: 1986. Cyfra "9" Struktura układów Jerzy Grabowski

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Struktura monotoniczna, 1973

12,5 x 10 cm (wymiar kompozycji);
sygn., dat. i opis. u dołu ołówkiem: 1973. Struktura monotoniczna e. a. XI/XII. Jerzy Grabowski

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Układ paralelny - studium, 1997

Linoryt barwny, relief; wym.: 520 x 810 mm; sygn. oł. p.d.: Jerzy Grabowski imp.; po lewej data i tytuł; odbitka nr 15/19

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Wtręty w strukturze, 1982

14 x 14,6 cm (wymiar arkusza),
opisany u dołu: 1982 r. Wtręty w strukturze - 5/8 ( system cyfr.) 10/25 Jerzy Grabowski. imp.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Interwencja w strukturę nr 9/10, 1972/79 r.

linoryt barwny, relief/papier, 11 x 9 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany ołówkiem: `1972/79 "Interwencja w strukturę nr 9/10" | 7/25 J. Grabowski`

Estymacja: 800 - 1 500 zł

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Linoryt barwny, relief;
wym.: 520 x 810 mm;
sygn. oł. p.d.: Jerzy Grabowski imp.;
po lewej data i tytuł;
odbitka nr 15/19. Stan zachowania: prawy dolny róg nieco zagięty. Bardzo rzadka, dekoracyjna praca wybitnego łódzkiego artysty.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Trzeci szkic do Transcendencji, 1989 (il. s. 45)

Linoryt barwny, relief;
wym.: 755 x 500 mm;
po lewej data i tytuł;
odbitka nr 23/42. Bardzo rzadka, dekoracyjna praca wybitnego łódzkiego artysty.

GRABOWSKI Jerzy (1933 - 2004)

Podział struktury - forma pośrednia, 1984

linoryt barwny, papier; 12,2 x 9,7 cm (odcisk płyty),
18,2 x 14,5 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Grabowski. Imp, l. d.: 1984 r. Podział struktury - forma pośrednia; śr. d.: e.a. IV/VI (ołówkiem)

liczba obiektów: 75