1 zł
2 600 000 zł

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, 1974

tech. własna, drewno, płyta, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI / 1974 r.

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1966 r.

akryl, relief, listewki/płyta pilśniowa, 60,5 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Jan Ziemski | 'Interferencje" - 1966'
sygnowany i opisany na odwrociu: 'Jan Ziemski | Lublin'

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja op-artowska z kulką, 1966

technika własna/relief, akryl, drewno; 60 x 80 x 9 cm
sygnowany na odwrocie: "JAN ZIEMSKI | LUBLIN | AZOTY | 1966"
Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Warszawa
- kolekcja prywatna, Kraków
- kolekcja rodziny Wojno
- Jan Ziemski, Z polskich kolekcji prywatnych, Muzeum Narodowe w Kielcach 2009
- Sympozjum Artystów i Naukowców w Puławach w 1966
Reprodukowany:
- Jan Ziemski, Z polskich kolekcji prywatnych, katalog wystawy pod red. Iwony Rajkowskiej, Kielce 2009

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1971 r.

technika własna, 60 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie: JAN ZIEMSKI/ 1971 r
oraz nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z opisem pracy

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia barwna, papier; 66,5 x 45 cm (w świetle oprawy).

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia/papier, 40,5 x 28,5 cm
sygnowany na odwrociu: 'Jan Ziemski Lublin'

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

technika mieszana, papier, 42 × 29,5 cm
na odwrocie pieczątka: JAN ZIEMSKI

* do obiektu zostanie doliczona opłata wynikającą z tzw. droit de suite

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, 1975

tech. własna, 60 x 61 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI / 1975 r.

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia/papier, 45 x 67 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1971

technika własna, 50 x 50 cm
sygn. na odwrocie na nalepce: JAN ZIEMSKI | LUBLIN; nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z opisem pracy

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja, l. 60. XX w.

Monotypia, technika własna; wym. w świetle pp.: 40,8 x 26,5 cm; nie sygn. Praca autorsko naklejona na tekturę malarską.

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia/karton, 47,5 x 69 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Permutacje, lata 60./70. XX w.

olej/relief, sklejka, 60 x 60 cm
opisany na odwrociu: 'JAN ZIEMSKI | PERMUTACJE'
na odwrociu nieczytelna nalepka papierowa ze stemplem

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, 1974

tech. własna, płyta, drewno, 60 x 60 cm
sygn. na odwrocie: JAN ZIEMSKI 1974 r.

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

INTERFERENCJE, 1974

tech. własna, płyta, 47 x 55 cm

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

bez tytułu

technika własna, 48×67×9 cm

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Permutacje, 1971

technika własna, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Jan Ziemski / LUBLIN, oraz nalepka wystawowa z Biura Wystaw Artystycznych w Lublinie z opisem pracy

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

monotypia/papier, 27 x 41 cm (w świetle passe-partout)

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Kompozycja abstrakcyjna

monotypia/papier, 45 x 67 cm (w świetle passe-partout)

ZIEMSKI Jan (1920-1988)

Interferencje, 1975 r.

technika własna, płyta, 50 × 71 cm
sygn.na odwrocie: JAN ZIEMSKI/1975 r.

liczba obiektów: 89