PIOTROWSKI KORWIN Mieczysław (Kamieniec Podolski 1869 - Lwów 1930)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, tektura, 58.5 x 83.5 cm
sygnowany p.d.: M.K. Piotrowski.
Olej, tektura
64 x 48 cm
Sygnowany p.d.: M. K. Piotrowski | Lwów 1915 r. p.
olej/płyta,
62,2 x 85,5 cm
sygnowany p. d.: `M.K. Piotrowski`
Olej, płótno,
73,5 x 93,5 cm,
sygn. l.d. : M.K.Piotrowski
JESIENNY WIDOK DWORKU Z CZERWONYM WINEM
Olej, płótno;
51,5 x 72 cm
Sygnowany l.d.: M.K. Piotrowski
olej/tektura, 42,8 x 54 cm
sygnowany l. d.: `M. K. Piotrowski`
obraz po konserwacji
Olej, płótno; 38 x 57,5 cm
Sygnowany p. d.: M. K. Piotrowski | Korczyn 1926 r. p.
DZIEWCZYNKA OBIERAJĄCA ZIEMNIAKI
Akwarela, gwasz, papier; 43,3 x 33 cm w świetle passe-partout
Sygnowany p. d.: M. Korwin-Piotrowski
akwarela, gwasz, papier,
43,5 x 33 cm (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: M. Korwin - Piotrowski
olej/płótno, 93 x 155 cm
sygnowany i datowany p. d.: `M. K. Piotrowski | Lwów 1902`
olej na tekturze, 62,9 x 48 cm, sygnowany p.d. "M. K. Piotrowski", na plecach ołówkiem "Piotrowski Żółte kwiat [...]"
olej, płótno,
65.5 x 93 cm
sygnowany p.d.: M. Korwin Piotrowski | 1909.
olej na płótnie naklejonym na tekturę, 47,5 x 80,5 cm
sygnowany u dołu po środku "M. K. Piotrowski"