ROGALSKI Zbigniew (1974, Dąrowa Białostocka)
olej/płótno, 20 x 20 cm (x2), 30 x 30 cm (x3)
na odwrociu opisane: ` ZBIGNIEW | ROGALSKI`
cena wywoławcza: Wykup abonament
wydruk/papier, 48 x 27 cm (w świetle passe-partout)
u dołu opisana: `18/20 "TOGETHER" ZBIGNIEW ROGALSKI 2004`
Bez tytułu (Maciejowski), Bez tytułu (Sasnal)
olej płótno
93 x 64.5 cm. każdy
olej, płótno
101.5 x 73 cm
sygn. i dat. na odwrociu: 'Zbyszek Rogalski 2000'
Proces Gorgonowej - karykatura, 1933
litografia, papier,
34,3 x 26,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany na passe-partout:
Autolitografia z procesu R. Gorgonowej Gustaw Rogalski / 1933
1/4
fotografia/papier
60 x 60 cm