1 zł
2 600 000 zł

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia ciszy, 2016

technika mieszana, płótno, 90x80cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2016

cena wywoławcza: Wykup abonament

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu: Materia ciszy, 2015 r.

technika własna na płótnie, 87 x 97 cm, sygn.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Ściany światła, 2010

technika własna, płótno, 60x60 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu "Ściany światła" - KATOWICE 2010

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Bez tytułu, z cyklu Materia ciszy, 2016

technika własna, płótno, 70 x 80 cm,
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu - MATERIA CISZY 2016

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z CYKLU: MATERIA CISZY, 2015

olej, płótno, 90 x 100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA/ z cyklu: " MATERIA CISZY" 90 X 100/ 2015/olej, płótno 90 x 100 cm

2016: Malarstwo 2003 - 2016, galeria Neon we Wroclawiu;
2016: Materia ciszy, galeria BWA w Bielsku Bialej;
2015: Suff icit unum in tenebris, galeria ZPAP w Warszawie;
2015: Malarstwo 2003-2015, Zamek Sielecki w Sosnowcu.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Z cyklu Ściany świata - tryptyk, 2008 - 2014

technika własna, płótno, 3x (30x30) cm

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia ciszy, 2016

technika własna, płótno, 80x90 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu "MATERIA CISZY" 2016 80X90

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia Ciszy, 2016

technika własna, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA - z cyklu MATERIA CISZY 2016 70x80

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia ciszy, 2014

olej, płótno, 70x80 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Landscape story, 1997

Technika mieszana, metalowa; wym.: 930 x 610 mm;
sygn. srebrnym flamastrem l.d.: EWA ZAWADZKA - LANDSCAPE`S STORY - 10/XL - 1997. Praca wystawiana w katowickim BWA.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

technika własna na płótnie, 90 x 100 cm, sygn.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia ciszy, 2015

olej, płótno, 90x100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu MATERIA CISZY 2015

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

z cyklu Materia ciszy

90 x 100 cm, 2014

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Materia ciszy 9, 2013

olej, płótno, 110x100 cm
opisany na odwrocie: EWA ZAWADZKA z cyklu "Materia ciszy" 2013

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Bez tytułu,

fotografia barwna, 90 x 135 cm, sygn.

ZAWADZKA Ewa (ur.1950)

Materia ciszy

olej, płótno, 100 x 130 cm, 2013

liczba obiektów: 50