POLCYN Lech (ur. 1964)
fotografia czarno-biała srebrowo-bromowa, papier Ilfobrom Galerie FB Carton 240, 40 x 30 cm; sygn., dat., opisana u dołu; odbitka autorska, nakład: 4/5, vintage print
cena wywoławcza: Wykup abonament
POLCYN Lech (ur. 1964)
fotografia czarno-biała srebrowo-bromowa, papier Ilfobrom Galerie FB Carton 240, 30 x 20 cm; sygn., dat., opisana u dołu; odbitka autorska, nakład: 2/5, vintage print
POLCYN Lech (ur. 1964)
olej, sklejka, 30 x 49,9 cm;
sygn. p. d.: L. Polcyn 2000 Upalne domowe południe
POLCYN Lech (ur. 1964)
POLCYN Lech (ur. 1964)
fotografia, papier barytowy, Ilfobrom Galerie FB,
40 x 30 cm;
sygn. i dat. l.d. (ołówkiem):... LPolcyn;
odbitka autorska, nakład: 2/5
POLCYN Lech (ur. 1964)
40 x 30 cm; sygn. i dat. l.d. (ołówkiem):.. LPolcyn;
odbitka autorska, nakład: 3/5
POLCYN Lech (ur. 1964)
POLCYN Lech (ur. 1964)
olej, płótno,
92,5 x 120 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn 2000 Chod¼ na kolację
POLCYN Lech (ur. 1964)
obiekt fotograficzny, brom, papier,
technika własna,
42 x 44 cm,
opisany wewnątrz obiektu;
obiekt autorski,
nakład: 1/1
POLCYN Lech (ur. 1964)
fotografia czarno-biała, brom, papier Ilford Galerie
fb,
49,5 x 59,5 cm;
opisana (ołówkiem) l.d.: Portret siódmego miesiąca, ś.d.: 2/5, p.d.: L. Polcyn 1997,
odbitka autorska,
nakład: 2/5
POLCYN Lech (ur. 1964)
olej, płótno, 100,5 x 140 cm;
sygn. p. d.: L. Polcyn 2006 Wszystko co pozostało
POLCYN Lech (ur. 1964)
Olej, płótno, syg., dat. i opiasny. l.d. L.Polcyn 2000, 92x120 cm
POLCYN Lech (ur. 1964)
olej, płótno, 97 x 91 cm;
sygn. l. d.: L. Polcyn / L. Polcyn Deser z ciasteczkami kawą 2001-02
POLCYN Lech (ur. 1964)
olej, deska, 60 x 30 cm;
sygn. u dołu: L. Polcyn 1999
POLCYN Lech (ur. 1964)
obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała, technika własna, papier barytowy, papier-mâché, 20 x 9,5; sygn. dat. i opisany cienkopisem wewnątrz obiektu: Obiekt fotograficzny / - ręka prawa / L. Polcyn; egzemplarz autorski, nakład: 1/1
POLCYN Lech (ur. 1964)
obiekt fotograficzny, fotografia czarno-biała, technika własna, papier barytowy, papier-mâché, 41 x 30; sygn. dat. i opisany cienkopisem wewnątrz obiektu: Obiekt fotograficzny / tors / L. Polcyn 2006; obiekt autorski, nakład: 1/1
POLCYN Lech (ur. 1964)
POLCYN Lech (ur. 1964)
POLCYN Lech (ur. 1964)
akryl, płótno;
100 x 162 cm
POLCYN Lech (ur. 1964)
akryl,
wymiary: 93 x 130 cm