1 zł
2 600 000 zł

HABISIAK-MATCZAK Alicja (ur. 1978)

Moulin Rouge, 2013

Olej na płótnie, 40x50 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

Dolce vita americana - Times Square NY, 2013 r.

olej/płótno, 30 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak 2013`
na odwrociu opisany: `Dolce vita americana | - Times Squere NY` | olej na płótnie, 30 x 60 cm | Alicja Habisiak Matczak 2013`

Weneckie lato, 2012 r.

olej/płótno, 30 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak 2012`
na odwrociu opisany: `"Weneckie lato" | Olej na płótnie, 30 x 60 cm | Alicja Habisiak Matczak 2012`

Koloryt Wenecji (2012)

sygn. p.d.,
olej, płótno,
30x60.5 cm

Karnawał w Wenecji, 2013

olej, płótno ,40 x50cm, sygn. p.d Alicja Habisiak Matczak`13

Weneckie czerwienie, 2012 r.

olej/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Alicja Habisiak Matczak`
na odwrociu opisany: `"Weneckie czerwienie" | olej na płótnie 40 x 50 cm | Alicja Habisiak Matczak 2012`

Dolce vita Veneziana, 2012

olej na płótnie, 40x50 cm, sygn p.d.: Alicja Habisiak Matczak 2012

Popołudnie w Wenecji

olej na płótnie, 40x50cm, 2012,
sygn. p.d.: "Alicja Habisiak Matczak 2012"

Samotny gondolier, 2012 r.

olej/płótno, 70 x 80 cm
na odwrociu opisany: `"Samotny Gondolier" | olej na płótnie 69,5 x 79,5 cm | Alicja Habisiak Matczak 2012`

Ponte Rialto (2012)

sygn. p.d., olej, płótno, 40x50 cm

Florencka refleksja, 2012 r.

olej/płótno, 30 x 60 cm
sygnowany l.d.: `Alicja Habisiak Matczak 2012`
na odwrociu opisany: `"Florencka refleksja" | olej na płótnie, 30 x 60 cm | Alicja Habisiak-Matczak 2012`

Florenckie lato, 2012 r.

olej/płótno, 61 x 81 cm
na odwrociu opisany: `"Florenckie lato" | 60 x 81 cm | olej na płótnie | Alicja Habisiak-Matczak | 2012`

Florencka refleksja - po drugiej stronie lustra, 2012

olej, płótno, 30 x 60 cm,
sygn. p.d.: Alicja Habisiak Matczak `12

Gondolierzy

olej na płótnie,
81 x 60 cm

Sapore di Mare, tondo, 2012 r.

olej/płótno, 81 x 81 cm
u dołu opisany: `Alicja Habisiak Matczak 2012`
na odwrociu opisany: `"Sapore di mare" | olej na płótnie | Alicja Habisiak Matczak | 2012`

Weneckie wspomnienie, 2012

olej, płótno, 46 x 61 cm,
sygn. p.d.: Alicja Habisiak Matczak 2012

Amore, 2012

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. p.d.: Alicja Habisiak-Matczak 2012

Dolce Vita, 2012

olej, płótno, 40 x 50 cm,
sygn. l.d.: Alicja Habisiak-Matczak 2012

Arte Veneziana, 2012 r.

olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany l.d.: 'Alicja Habisiak-Matczak 2012'

Paradiso, 2012

olej, płótno, 40 x 50 cm,

liczba obiektów: 56