PIOTROWICZ Jerzy (1943 Przedświt - 1999 Poznań)
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, akwarela, pastel, papier,
33,8 x 49 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany l.d.: DANAE, p.d.: JP | 97
na odwr. dwukrotnie napis flamastrem PM 684 i nalepka (wydruk) z danymi pracy
MARTWA NATURA Z BUTELKAMI, 1995
olej, płótno,
65 x 80 cm
sygnowany l.d.: Piotrowicz 95
Na odwrocie na płótnie napis: Jerzy | Piotrowicz | 1995
sygn. dłg. p.d.: LEBENSTEIN 56
gwasz, papier
33.8 x 48.3 cm
sygn. p.d.: J Piotrowicz | 98
Commedia del arte III - Colombina, 1991
olej, płótno, 100 x 140 cm;
sygn. i dat. p.d.: J Piotrowicz 91;
na odwrocie napisy autorskie
olej, sklejka, 31 x 34 cm;
na odwrocie napisy autorskie:
Porwanie EUROPY/ J. Piotrowicz 96
olej, płótno, 92,5 x 73 cm;
na odwrocie napisy autorskie
akwaforta/papier, 31 x 36 cm,
dar Galerii Piano Nobile
gwasz, akwarela, ołówek, papier,
29 x 41 cm,
sygn. i dat. p.d.: JP 991. Jerzy Piotrowicz
Gwasz, papier, 32 x 48 cm;
Sygn. p.d. oraz na odwrocie