1 zł
2 600 000 zł

MILICH Adolf Abram (Tyszowice k. Zamościa 1884 - Paryż 1964)

cena wywoławcza: Wykup abonament

Femme devant la fenętre

olej, płótno
95 x 112 cm
sygn. p. d.: Milich

Portret kobiety w żółtej sukience, ok. 1935

olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p. d.: milich

Paysage du Midi (1932)

Olej na płótnie
sygn. p. d.; dat. na odwrocie
50 x 61 cm

Martwa natura

Olej, płótno; 54 x 66 cm
Sygn. l.d. Milich

Pejzaż z drzewem

akwarela, ołówek/papier, 33 x 39 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Milich`

Estymacja: 3 500 - 5 000

MONTAGNE DE ST. PAUL, 1950 R.

akwarela, ołówek/papier, 33 x 37 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p. d.: `Milich`

Estymacja: 3 500 - 5 000

Les rochers

akwarela, papier
48 x 61,5 cm
sygn. p.d.: Milich

MARTWA NATURA Z BANANAMI

olej/płótno,
33 x 46 cm
sygnowany l. d.: `Milich`

Estymacja: 12 000 - 20 000

Martwa natura

olej, płótno;
60 x 62 cm
sygn. l.d. Milich

Village de Provence

akwarela, papier
35,5 x 51 cm
sygn. l.d.

Martwa natura z owocami, 1931

olej, płótno dublowane,
54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Milich
Na odwrocie nalepka z odręcznym napisem: Nature mort/ 1931

Akt

olej, płótno;
35,5 x 30 cm
sygn. l.d. Milich

Na plaży

akwarela/papier,
30,5 x 44,5 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany p. d.: `(?) | Milich`

Nu assis

olej, płótno
sygn. l.d.
35 x 29 cm

Nu assis au drapeau rouge

olej, płótno
sygn. l.d.
35 x 27 cm

Martwa natura z owocami, 1931

olej, płótno dublowane,
54 x 65 cm;
sygn. l. d.: Milich

Wybrzeża w Capri

akwarela, papier,
35 x 25 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Milich / Capri

Drzewo, ok. 1927

olej, płótno;
73,5 x 60 cm
sygn. l.d. Milich
Na odwrocie: Milich/18 B d.Edg.Quinet

Wybrzeża w Capri

akwarela, papier,
sygn. l. d.: Milich / Capri

liczba obiektów: 59