1 zł
2 600 000 zł

EJSMOND-ŚLUSARCZYK Marek (ur. 1974)

Stosunki przestrzenne (29/09), 2015

akryl, płótno, 73 x 92 cm,
sygn. na odwrocie: ‘Marek Ejsmond | - Ślusarczyk | 2015. | cykl: Stosunki | przestrzenne (29/09)`

cena wywoławcza: Wykup abonament

Pejzaż, 2015

akryl, płótno, 54x73 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2015

Jesienny

akryl na płótnie, 73 x 92 cm

Burzowy (3), 2015 r.

akryl na płótnie, 54 x 73 cm, sygn.

Nokturn

akryl/nitro na płótnie, 90 x 100 cm

Pejzaż, 2015

Akryl na płótnie, 80x80cm

Elizjum

Akryl na płótnie, 80 x 100 cm

Bez tytułu, 2012 r.

akryl na płótnie, 90 x 90 cm, sygn.

Argonauta, 2010 r.

akryl/płótno, 37,5 x 44,5 cm, sygn.

Stosunki przestrzenne, 2011

akryl, płótno, 50x61 cm
opisany na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 >Stosunki przestrzenne<

Stosunki przestrzenne NOKTURN (2)

akryl, płótno, 70 x 70 cm,

Argonauta, 2011

akryl, płótno, 55x46 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2011 ARGONAUTA AKRYL/

Studium przedmiotu, 2011/2012 r.

akryl/płótno,
50 x 50 cm,
sygn.

Argonauta 1, 2010

akryl/płótno, 33x41 cm
sygn. i opisany na odwrociu /Marek Ejsmond-Ślusarczyk >Argonauta< (1) 2010/

Stosunki przestrzenne, 2011

akryl, płótno,
70 x 70 cm
na odwrocie:Marek/Ejsmond-/-Ślusarczyk/2011r/Stosunki/przestrzenne

Argonauta, 2010

akryl, płótno, 33,5 x 41 cm,
sygn. dat. i opis na odwrocie

Tsuba, 2009

akryl, płótno,
63x70 cm,
sygn. I opisany na odwrocie /Marek Ejsmond-Ślusarczyk X 2009 R. >Tsuba

Kamień/Komórka, 2010

akryl, płótno, 73x92 cm

Elizjum, 2010 r.

akryl/płótno
50 x 61 cm
sygn.

Studium przedmiotu, 2009

olej, płótno;
50 x 60 cm;
sygn. na odwrocie: Marek Ejsmond-Ślusarczyk 2009 r.

liczba obiektów: 78