1 zł
2 600 000 zł

Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)

Kineskopa, 2007

olej/blacha, 50 x 50 cm
sygn. na odwrociu: Twożywo 2007 1/5
nakład: 5 sztuk

cena wywoławcza: Wykup abonament

BHP, 2004

szablon/papier, 33 x 33 cm
sygn. na odwrociu: twożywo 2004 25/80, numer: 64765

Die Ewignen Partisanen [Wieczni partyzanci]

akryl, szablon/karton, 50 x 70 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.g.: ‘twozywo.art.pl’

maria materia, 2004/2006 r.

szablon/tektura, 70 x 50 cm (arkusz)
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'twożywo 2004/2006 14/30'

Ich liebe dich

Technika: grafika, szablon
Rok powstania: 2004
Wymiary: 52 cm x 72 cm
Sygnatura: twożywo 2004 extra 1/5
Edycja: 1/5

BHP, 2004

szablon/papier, 33 x 33 cm

Kineskopa, 2007

olej/blacha, 100 x 100 cm
sygn. na odwrociu: twożywo 2007
nakład: 1 sztuka

KIEDY WRESZCIE BĘDZIE WOJNA, 2009 r.

olej/karton, 77 x 165 cm
sygnowany, datowany i opisany pismem odręcznym na odwrocie: twożywo | 2001/2009 | 9/30
Projekt powstał w 2001r. Prezentowana praca jest kolejną, prawdopodobnie zamykającą cykl, gdyż grupa przestała istnieć w 2011roku. Należy więc przypuszczać, że nakład zamknął się w liczbie 9 ,a nie 30 jak sugeruje opis na odwrocie pracy.

- "Wojna i pokój" 11.09-31.10 2015, Galeria Labirynt, Lublin [praca eksponowana w postaci
wielkoformatowej]

Jednostka, 2006 r.

olej, szablon/blacha, 50 x 50 cm

Pozór dozór, 2007 r.

szablon/blacha, 50 x 50 cm

Teczka Herostrates, 2006

cykl 26 plakatów, serigrafia, druk offsetowy, papier, format 62 x 44 cm, 3/150

Gdzie jest Nepal

ręczna technika szablondruku/papier, 63,5 x 45 cm
opisany na odwrociu

W Boga czy w bogaczy, 2008

szablon, tektura, 5/5, 37 x 36 cm,
sygn. na odrwocie

Gendermeria - RówNaj, 2007

akryl, szablon, papier, ea, 53 x 53 cm,
sygn. na odwrocie

Przetrwanie kultury, 2005 r.

olej/blacha, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'twożywo 2005'

Ich liebe dich, 2004

olej, szablon, papier;
50 x 70,5 cm (wymiar arkusza);
sygn., dat. i opis na odwrocie ołówkiem: twożywo 2004 extra 4/5

Kradnij, 2007

olej, szablon, blacha; 50 x 50 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2007 4/5

Danger religion is not a weapon, 2008

olej, szablon, karton; 45 x 95,5 cm;
sygn. na odwrocie: twożywo 2008 1/10

W Boga czy bogaczy, 2008

spray, szablon, karton; 36,5 x 36 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: twożywo 2008 3/5

Herostrates, 2006 r.

druk/papier, 65 x 47 cm
teka sygnowana, datowana i opisana na odwrociu u dołu: '57/150 2006 T'
Teka grafik, 26 sztuk, nr edycji 57/150

liczba obiektów: 128