1 zł
2 600 000 zł

MATOŃ Włodzimierz (1923 -1998)

Portret kobiety

olej, płyta, 60 x 41,6 cm;
na odwrocie: nr 52 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / -ŚW. ANNA-/ 1984 r. / 41,5 x 60,5

cena wywoławcza: Wykup abonament

Mężczyzna z pacynką

olej, płyta, 61 x 41,5 cm;
na odwrocie: nr 41 / WŁODZIMIERZ MATOŃ/ -PACYNKA-/1987 r./Włodzimierz Matoń / WM / 42 x 61 cm

Teatr - kompozycja figuralna

olej, płyta, 45 x 53,5 cm; nie sygn.;
na odwrocie: 43 WŁODZIMIERZ MATOŃ/-TEATR-/ 54 x 44,5 / Włodzimierz Matoń / WM 1987 r

Miasto II - pejzaż miejski z domem i kościołem

olej, płyta, 58,7 x 48 cm;
na odwrocie: nr 35/WŁODZIMIERZ MATOŃ/-MIASTO II-/ Wł. Matoń/WM/1984 r./47,8 x 58,5 (przekreślone poziomymi kreskami)

olej, tektura, 54,5 x 38 cm;
nie sygn.; na odwrocie nr: 50

Las

olej, płyta, 47 x 43 cm;
nie sygn.; na odwrocie nr: 173

Pejzaż z drzewami

olej, płyta, 42,5 x 48,5 cm; na odwrocie nr: 24

Kwiaty

olej, płyta, 49,5 x 48 cm;
nie sygn.; na odwrocie napis: "54 / WŁODZIMIERZ MATOŃ/-KWIATY-/WMatoń / WM 1984 r./ 47,5 x 49

Las

olej, płyta, 38,5 x 52 cm;
nie sygn.; na odwrocie nr: 31

Postacie

olej, płyta, 47,5 x 41 cm;
nie sygn.; na odwrocie nr: 75

Pejzaż z rzeką

olej, płyta, 41,2 x 57,3 cm;
sygn. l.d.: WM"; na odwrocie nr: 25

Kompozycja - dwie głowy

olej, płyta, 34 x 39 cm; nie sygn.;
na odwrocie napis: "44 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / 1987 r / WMatoń / -KOMPOZYCJA- MM/39 x 34"

Autoportret

olej, tektura, 43 x 36,5 cm; nie sygn.;
na odwrocie napis: "1 / WŁODZIMIERZ MATOŃ / - AUTOPORTR- / (STUD)/1984r / WM

Kompozycja figuralna - dwie postacie ujęte do pasa

olej, deska, 434 x 24 cm;
nie sygn.; na odwrocie: "109 / 1986 r./ WM"

Pejzaż z klasztorem, Tyniec?

olej, płyta, 42 x 35 cm;
sygn. l.d.: "W Matoń / -BIAŁKA-/";
na odwrocie napis: "34 WM / 1984"

Z cylku Morze

olej, płyta, 32,1 x 36,5 cm; nie sygn.;
na odwrocie: "174 (177) / WŁODZIMIERZ MATOŃ / Z CYKLU MORZE / 1987 / 37 x 32 / WM"

Nokturn

olej, deska, 24,9 x 31,7 cm;
sygn. l.d.: "WMatoń / 1988";
na odwrocie napis: "177 / 1988 r."

Procesja

technika mieszana, tektura, 24,5 x 37 cm;
nie sygn. na odwrocie napis: "180 / -PROCESJA-/ Włodzimierz Matoń / 116 1983"

Martwa natura

olej, płyta, 37 x 46 cm; nie sygn.; na odwrocie nr: 38

Kompozycja figuralna - na plaży

olej, tektura, 40 x 30 cm; nie sygn.; na odwrocie nr: 58

liczba obiektów: 47