PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)
cena wywoławcza: Wykup abonament
gwasz, papier;
100 x 70 cm;
sygn. l.bok: E. Purzycka
wklęsłodruk barwny, akwaforta, akwatinta miękki werniks, papier;
37 x 50 cm;
20/50; sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2006
50 x 39 cm;
17/50; sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2010
wklęsłodruk (akwaforta, akwatinta, miękki werniks), papier;
21/50;
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2000
30/50;
sygn. p.d.: Edyta Purzycka 2009
Wklęsłodruk, edycja II 15/50
18 x 26 cm
2004
Dar Galerii Sztuk Pięknych vV