1 zł
2 600 000 zł

JASTRZĘBSKA Małgorzata (ur. 1975, Lublin)

Nr 590, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 30 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 7.V.2018. | 590.'

cena wywoławcza: Wykup abonament

Nr 550, 2018 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZTA | JASTRZĘBSKA | 8.IX.2017./2018. | 550.'

Nr 554, 2017

akryl, olej, płótno, 40 x 30 cm, opisany na odwrocie: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA | 10.X.2017 | MJ. 554

Nr 584, 2018 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 19.III.2018. | 584.'

NR 587

Olej, płótno, 70 x 70 cm, 2018
sygn. na odwrocie.

Nr 583, 2018 r.

olej/płótno, 58 x 58 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 7.III.2018 | 583.'

Nr 580, 2018 r.

olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15. II. 2018 580.'

Nr 565, 2017 r.

akryl, olej, technika mieszana/płótno, 46 x 55 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ 565. | MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 21.XI.2017 565'

Nr 578, 2018

Olej na płótnie, 55 x 33 cm

Nr 566, 2017 r.

olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 22.XI.2017 566 | MJ 566'

nr 563

olej, płótno, 40 x 30 cm, sygn. na odwrocie

Nr 560, 2017 r.

olej/płótno, 40 x 40 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MJ. 560 | MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 2.XI.2017 560.'

Nr 512, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 14.II.2017 | 512.'

555, 2017

olej, płótno; 50 x 50 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 555, na blejtramie napis autorski: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 23.X.2017 555.

556, 2017

olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: MJ / 556,
na blejtramie napis autorski: MAŁGORZATA JASTRZĘBSKA 25. X. 2017. 556.

Nr 510, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 17.I.2017 | 510.'

NR 547 2017

Olej, płótno, 55 x 38 cm,
sygn. na odwrocie Małgorzata Jastrzębska, 2017. 547.

NR 551, 2017 r.

olej/płótno, 50 x 50 cm,
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 15.IX.2017. | 551.'

Nr 546, 2017 r.

olej/płótno, 55 x 38 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAŁGORZATA | JASTRZĘBSKA | 2017. | 546'

Nr 530, 2017 r.

olej, technika własna/płótno, 50 x 50 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Małgorzata Jastrzębska | 2017. | 530'

liczba obiektów: 123