PIOTROWSKI Grzegorz L. (ur. 1976)
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. l.d.: PIOTROWSKI oraz na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
z cyklu Patrząc na mistrzów, 2015
akryl, płótno, 100 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany p.d.: `PIOTROWSKI`
na odwrociu opisany: `GRZEGORZ. LEON. PIOTROWSKI.| "CZARNA" 2015 | 100 X 80 CM`
Horyzont z cyklu Moja okolica, dyptyk, 2014
Akryl na płótnie, 60x60 cm ( 2x60x30 cm)
Opisany na odwrocie
olej, płótno, 40x50 cm
opisany na odwrocie: GRZEGORZ L. P. 2014 40/50 PERŁA
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany l.d.: `PIOTROWSKI`
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: `GRZEGORZ LEON PIOTROWSKI | 100 X 80 CM. 2015 | "PLAŻA" `
Akryl na płótnie,100x80 cm
Sygnowany z przodu lewy dolny róg
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
Akryl na płótnie, 120 x 110 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 120 x 100 cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 80x100 cm
opisany na odwrocie: PIOTROWSKI GRZEGORZ LEON, 2015, "POMNIK" 100X80
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `2015 | PIOTROWSKI | GRZEGORZ | LEON | ``NA | BRZEGU" `
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn.