PIWARSKI Andrzej Jan (ur. 1938)
olej, mączka marmurowa, 100 x 80 cm;
sygnowany i opisany na odwrocie: ANDRZEJ PIWARSKI "DASEIN II" / "OBECNOŚC II" 100 X 80 / 1999
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pocztówka z Hiszpanii II, 2006
litografia, papier,
26,5 x 19,8 cm;
sygn. p. d.: A J Piwarski 2006, l. d.: 30/70,
na odwrocie nalepka autorska z opisem pracy
litografia, papier,
26,5 x 19,8 cm
sygn. p. d.: A J Piwarski 2006, l. d.: 40/70,
litografia
26,5 x 19,8 cm
sygn. p. d.: AJPiwarski l. d.: 40/70; 2006
litografia, papier
26,5 x 19,8 cm
sygn.: p. d.: AJPiwarski; l. d.:19/70