PIEKUT Dariusz (ur. 1959, Miączyn)
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. p. d.: Piekut D. 2016 oraz opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Roztoczańskie obrazki XIX, 2016
akryl, płótno, 53 x 83 cm,
olej, akryl, płótno, 59,5 x 84 cm,
akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. p. d.: Piekut D. 2016 oraz opisany na odwrocie
akryl, płótno, 61 x 50 cm,
sygn. p. d.: Piekut D. 2014 oraz opisany na odwrocie
Śródziemnomorskie klimaty, 2016
akryl, płótno, 59,5 x 84 cm,sygn. p. d.: D. Piekut 2016 oraz opisany na odwrocie
akryl, płótno, 60 x 84,5 cm,
akryl, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.
akryl, płótno, 50 x 61 cm,
sygn. na odwrocie