PODLODOWSKI Jakub (ur. 1986, Lublin)
Nad rzeką Wieprz - zima, 2014 r.
olej/płótno, 40 x 60 cm
sygnowany l.d.: `J. PODLODOWSKI`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 50 x 60 cm
na odwrociu opisany: `JAKUB | PODLODOWSKI | 2014`
Wieczorem nad rzeką Wieprz, 2014 r.
olej/płótno, 50 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Jakub Podlodowski | 2014 r.`
olej/płótno, 120 x 80 cm
olej/płótno, 90 x 150 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `JAKUB PODLODOWSKI 2014`
Martwa natura z talerzykiem, nożykiem i cytryną, 2014 r.
olej/płótno, 40 x 50 cm
na odwrociu opisany: `JAKUB | PODLODOWSKI 2014`
Studium martwej natury, 2013 r.
olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany p.d.: `J. PODLODOWSKI`
W piwnicy ze słoikami, 2008 r.
olej/płyta pilśniowa, 100 x 175 cm
na odwrociu opisany: `Jakub | Podlodowski | 2008`