1 zł
2 600 000 zł

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

WYSPA, 2006

olej na płótnie
81x65 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: W.BOROWSKI "WYSPA"2006 OLEJ 81x65 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Dobrycerz, 2010

akryl,płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Kuriozaury w Dłużewie, 2002

olej, płótno, 65x50 cm
opisany na odwrocie: KURIOZAURY w DŁUŻEWIE 2002, OLEJ 65X50 CM W. BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Batyskaf Azteków, 2004 r.

olej/płótno, 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI BATYSKAF AZTEKOW 2004: OLEJ PŁÓTNO 65X81CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Bezduszna metafizyka, 2004 r.

olej/płótno, 75 x 60 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

PRZEDST(r)AWIENIE, 2006

olej na płótnie, 81x65 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: PRZEDST(r)AWIENIE, 2066, oil, 81x65 cm W.BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Ichtaca, 2013

olej, płótno, 73x54 cm
opisany na odwrocie: ICHTACA/2013, OIL, 73x54 CM/W. BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Latarnia morska, 2004

olej, 81x65 cm,
Opisany na odwrocie: W.BOROWSKI LATARNIA MORSKA OLEJ, 2004, 81x65 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

YOUniverse, 2010

akryl na płótnie, 60x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "YOUniverse" 2010, AKRYL NA PŁÓTNIE 60x40 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Niebo i Piekło, 2011

akryl na płótnie, 60 cm (tondo)
sygnowany na odwrocie

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Królowa, 2013

akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. na odwrocie: 2013 ACRYLIC 90x60 cm/WALDEMAR BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karaksa, 2013

akryl, płótno, śred. 45 cm,
sygn. p. d.: WBorowski

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Bzdurodzina, 2004

Olej na płótnie, 59 x 81 cm
Opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "BZDURODZINA" 2004; OLEJ, PŁÓTNO, 59X81 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

CHRYSALIS, 2013 r.

akryl/płyta, 98 x 118 cm
sygnowany p. śr.: `W B 2013`
na odwrociu opisany: `W. BOROWSKI | "CHRYSTALIS" 2013, AKRYL | 98 x 117 CM`

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Symbiosis, 2013

akryl, płótno, 80x53 cm
opisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/WALDEMAR BOROWSKI

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Merkuriusz, 2006

olej, płótno na płycie,
70x50 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Merkuriusz" 2006; olej, płótno na płycie 70x50 cm

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karmagedon, 2012

akryl na płótnie,
100x100 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Karmagedon" 2012 akryl 100x100

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Kosmiczny papież, 2007

Olej, płyta, 61x45,7 cm
Sygn.: Waldemoar Borowski 2007, opisany na odwrocie: W. BOROWSKI KOSMICZNY PAPIEŻ 2007, OLEJ, 61X45,7 CM

BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)

Karaksa, 2013

akryl, płótno, śred. 45 cm,
sygn. p. d.

liczba obiektów: 57