PIETRZYKOWSKA Agnieszka (ur. 1978)
Francja jest kobietą II - Ciężar błękitnego nieba, 2015
akryl, płótno, 70x50 cm
sygn. l.d.: aga Pietrzykowska, opisany na odwrocie: FRANCJA JEST KOBIETĄ II - Ciężar błękitnego nieba
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl, płótno, 70x70 cm
sygn.. l.d.: Aga Pietrzykowska, opisany na odwrocie: Konows Nothing, Doubts Nothing AGA PIETRZYKOWSKA 2015 AKRYL PŁÓTNO
akryl, malarstwo, 40 x 30 cm
olej, płótno, 40 x 60 cm,
sygn. p.d.: agapietrzykowska. akt mechaniczny I 1, opisany na odwrocie
Zamyślona/Akt Zielony, 2011 r.
akryl/płótno, 81 x 65 cm
sygnowany p.d.: `Pietrzykowska`
na odwrociu opisany: `aga Pietrzykowska, ZAMYŚLONA, 2011`
akryl/płótno, 92 x 73 cm
sygnowany l.d.: `apietrzykowska`
na odwrociu opisany: `aga pietrzykowska DIAMENTOWY 2011`
akryl, płótno;
65 x 92 cm;
sygn. po lewej stronie: apietrzykowska.
Opis na odwrocie, na blejtramie: AGNIESZKA PIETRZYKOWSKA
"LEŻĄCA" 2012 AKRYL PŁÓTNO
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
50x61 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
61x50 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
61x50 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
60x50 cm
sygn. l.d.,
akryl, płótno,
50x60 cm
sygn. l.d.
akryl, płótno
50x60