PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
Olej, płatki złota, płótno, 40 x 30 cm, 2018 r.,
sygn. na odwrocie.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, złote płatki, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 20 cm
opisany na odwrocie: Marta Julia Piórko, "Biała róża", olej na płótnie, 30x20 cm, 2018
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 50 x 40 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO „CZERWONA RÓŻA” OLEJ NA PŁÓTNIE 50 x 40 cm 2018 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO „LEW” OLEJ NA PŁÓTNIE, 40 x 30 cm, 2017’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30x20 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x20 cm 2018 r.
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 40 x 30 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO "PRZYJACIEL" OLEJ NA PŁÓTNIE 40 x 30 cm 2017 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 21 cm,
sygn. na odwrocie
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 20 cm
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej na płótnie, 30 x 30 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘MARTA JULIA PIÓRKO, "BEAGLE" 30 x 30 cm OLEJ NA PŁÓTNIE, 2017 r.’
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
PIÓRKO Marta Julia (ur. 1981)
olej, płótno, 30 x 24 cm
opisany na odwrocie: MARTA JULIA PIÓRKO "RÓŻA" OLEJ NA PŁÓTNIE 30x24 cm 2018 r.