PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 100x90 cm
opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI "NORMALNI", 2009
cena wywoławcza: Wykup abonament
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
Olej na płótnie, 80x100cm
Opisany na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 89x130 cm
opisany na odwrocie: FILIP PRĘGOWSKI WYRZUĆ ZŁO 2010/2015
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej na płótnie, 100x70 cm
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej na płótnie, 100x70 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej na płótnie, 100x70 cm
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej na płótnie, 90x120 cm
opisany na blejtramie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 125x100 cm
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej na płótnie, 130 x 97 cm, sygn.
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 89 x 140 cm.
sygn. na odwrocie: Filip Pręgowski, Welcome, 2013.
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 130 x 89 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 90 x 130 cm,
sygn. na odwrocie; 2013
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 130 x 89 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 100 x 130 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
akryl, olej, płótno, 130 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
PRĘGOWSKI Filip (ur. 1973)
olej, płótno, 89x130 cm
na odwrocie: nalepka autorska