POWAŁKA Krzysztof (ur. 1985, Będzin)
olej na kartonie,
32x24 cm,
sygnowany z przodu, prawy dolny róg
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta, 46 x 23 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `K. POWAŁKA 14`
na odwrociu opisany: `KRZYSZTOF POWAŁKA | ``JESIENNY WIATR```
olej/płyta, 24 x 15 cm
sygnowany p.d.: `K.POWALKA 14`
BCN I - BIG CITY NEMESIS, 2011
olej na desce
35x19 cm
Sygnowany p.d.: K. Powałka `11
Jedynym sposobem pozbycia się pokusy jest uleganie jej
wymiary 24x24, olej na płycie, 2011r.
Dyptyk : Bez tytułu, 2011, 2012 r.
olej/deska,
20 x 15 cm,
sygn.
olej/deska, 40 x 30 cm (w świetle oprawy)
sygnowany p.d.: `K. POWAŁKA 11`
olej/deska, 30 x 27 cm
sygnowany p.d.: `K. POWAŁKA 12`
na odwrociu opisany
olej/płyta, 39 x 30 cm
na odwrociu opisany: `"KOLEJNY ŚWIT" | 46 x 36 cm | KRZYSZTOF POWAŁKA (...)`
olej /płyta pilśniowa, 30 x 11 cm
sygnowany p.d.: 'K. POWAŁKA 11'
olej /płyta pilśniowa 19 x 32 cm
p.d.: `K. POWAŁKA 11`