POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: ` TOMASZ POZNYSZ | ``Edgar Allan Pug`` | 2014, 120 x 80`
cena wywoławcza: Wykup abonament
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 130 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "ZEMSTA BLONDI | BLONDI REVENGE" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 70 x 110 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "LADY CHURCHILL", 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
olej/płótno, 150 x 120 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Fly High" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Po polowaniu. Okrucieństwa, 2014 r.
olej/płótno, 150 x 90 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Po polowaniu / okrucieństwa" | "After the hunt / atrocity", 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | "Monsieur" 2014`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Triumph of the baroque, 2013 r.
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | Triumph of the baroque, 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany śr.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | EMOTICONS :-P, 2013
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 100x80 cm
sygn. z tyłu: TOMASZ POZNYSZ/ BUBBLEGUM 2013, 100x80
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Portret reprezentacyjny, 2013 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany śr. d.: `TOMASZ POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | PORTRET REPREZENTACYJNY | 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 100 x 100 cm,
sygn.l.d.: T. Poznysz
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany l.d.: `T. POZNYSZ`
na odwrociu opisany: `TOMASZ | POZNYSZ | "Bibi" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 80 x 80 cm
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | "Zdzisław" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Pies z lisem i niedźwiedziem, 2013 r.
akryl/płótno, 130 x 100 cm
sygnowany l.d.: `T. Poznysz`
na odwrociu opisany: `Tomasz Poznysz | "Pies z lisem i niedźwiedziem" 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płótno, 130x100 cm
u dołu: T.Poznysz, na odwrocie: TOMASZ POZNYSZ/NO NAME 2013
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl, płotno, 80 x 80 cm,
sygn. d. `T.Poznysz` oraz na odwrocie
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
akryl/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ | POZNYSZ | KROWA I MUCHY | 2013`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
BUU - na podstawie Maddie on things, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | BUUU - na podstawie Maddie on things | 2012 | BUUU - on the basis of Maddie on things | 100 x 70`
POZNYSZ Tomasz (ur. 1988)
Buldog francuski - Dyzia, 2012 r.
akryl/płótno, 100 x 80 cm
na odwrociu opisany: `TOMASZ POZNYSZ | BULDOG FRANCUSKI - DYZIA | FRENCH BULLDOG - DYZIA | 100 x 80`