PISKOROWSKI Kacper (ur. 1988, Legnica)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta hdf, 100 x 70 cm,
sygn.na odwrocie
olej na płycie,
160x130 cm,
sygnowany p.d. i opisany na odwrocie: K. Piskorowski 2012
olej na płycie,
41x62,5 cm,
sygnowany l.d. i opisany na odwrocie: K.Piskorowski 2013