PELC Wojciech (ur. 1984, Brzozów)
akryl na papierze, 120 x 150 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
Akryl na papierze, 120 x 150 cm
akryl, papier, 100x70 cm, w oprawie 100x80 cm
sygn. p.d.: WOJCIECH PELC 2017
Akryl na papierze, 150 x 120 cm
Transformacja etap trzeci 2013
akwaforta, suchoryt, papier,
70 x 100 cm każda część, 26/30,
sygn. p.d.
Akryl na papierze, 150 x 150 cm
akryl, papier, 120 x 150 cm,
sygn. na odwrocie
Transformacja etap pierwszy 2013
Akryl na papierze, 150 x 100 cm
akryl, papier, 2 x 56 x 44 cm, sygn na odwrocie
akryl, papier, 100 x 350 cm, sygn. p.d.
akryl, papier,
350 x 100 cm (5 części, każda 100 x 70 cm)
tech. mieszana (akryl, kredka), papier, 120 x 150 cm,
sygn. p.d.
akwaforta, suchoryt, papier, 70 x 100 cm (każda część), 25/30,
sygn. p.d.