PIOTROWICZ-PRUDLIK Katarzyna (ur. 1989, Częstochowa)
Olej na płótnie, 120x170cm
Opisany na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie 130x170
opisany na odwrocie: "Katarzyna Piotrowicz 2013"
olej, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x 100 cm
olej/płótno, 90 x 100 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `Katarzyna Piotrowicz 2015`
olej na płótnie 100x90 cm
opisana na odwrocie: K. Piotrowicz 2015
olej/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: `K. Piotrowicz 2015`
olej na płótnie 90x100 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz 2015
olej, płótno, 120x170 cm
opisany na odwrocie: Katarzyna Piotrowicz Program pierwszy
Olej na płótnie, 130x170 cm
Opisany na odwrocie
olej/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `K. Piotrowicz 2015`
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: K.Piotrowicz DSC_7022
olej na płótnie, 100x90 cm
olej/płótno, 73 x 61 cm
na odwrociu opisany: `K. PIOTROWICZ | 2015`
olej na płótnie 80x100 cm
opisany na odwrocie: K. Piotrowicz 2015
olej, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie