PIĘTKA Krzysztof (ur. 1990, Oświęcim)
olej/płótno, 100 x 130 cm
sygn. na odwrociu: KRZYSZTOF/PIĘTKA
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 100 x 80 cm, sygn. na odwrocie
olej, płótno, 110x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 120 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: KRZYSZTOF PIĘTKA
olej, płótno, 100x100 cm
olej, płótno, 100x80 cm
olej, płótno, 100x80 cm
olej, płótno, 100x80 cm
olej, płótno, 100x80 cm
olej, płótno, 100x80 cm
olej na płótnie, 70 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: Krzysztof Piętka
olej/płótno, 80 x 70 cm
na odwrociu opisany: `KRZYSZTOF PIĘTKA`
olej/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `KRZYSZTOF | PIĘTKA`
olej/płótno, 130 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: KRZYSZTOF| PIĘTKA`
olej/płótno, 130 x 100 cm
olej/płótno, 60 x 80 cm
na odwrociu opisany: `KRZYSZTOF | PIĘTKA`