RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Głowy, 8VII2014r. nr. 42, cykl wakacje
technika mieszana, płótno, 90 x 143 cm,
sygn. na odwrocie: Patryk Różycki, 8. VII. 2014 nr 42 oraz pieczątką artysty.
cena wywoławcza: Wykup abonament
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Sprzedawca marzeń, z cyklu Wakacje, 2014 (Kooperacja: Dominik Żarczyński)
technika mieszana, płyta, 140 x 83 cm,
sygn. na odwrocie
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
technika mieszana (akryl), płyta;
38,5 x 38,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. na odwrocie pieczątka autorska
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Sytuacja olecka, 8 VIII 2014 r., nr 127, cykl wakacje, 2014
technika mieszana, płyta, 88 x 69 cm,
sygn. na odwrocie.
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
AUTOPORTRET PO SPOTKANIU, 2014
Technika mieszana, płyta; 50 x 40
Sygnowany p.d.: Patryk Różycki | 4 VIII 2014
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Trójka moich sąsiadów, 2 VII 2014, nr 8, z cyklu Wakacje
technika własna, płyta, 105 x 105 cm,
sygn. na odwrocie: Patryk Różycki 2014
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Czekając na Godota z cyklu Wakacje nr. 14, 2014
technika mieszana, płyta, 40x40 cm
opisany na odwrocie: Patryk Różycki nr. 14
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Mały czarny pies, 4VIII2014r, nr111, cykl wakacje, 2014
technika mieszana, płyta, 50 x 50 cm,
sygn. l.d.: 4VIII2014r. oraz pieczątka
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
technika mieszana, płyta, 120 x 122 cm,
sygn. na odwrocie
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
olej, akryl, płyta, 110 x 110 cm,
sygn. na odwrocie oraz pieczątką.
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Samotne pomieszczenia, łóżko, 2013
olej, płyta, 40 x 35 cm,
sygn. na odwrocie.
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Faul na bramkarzu nr.17, z cyklu Wakacje, 2014
technika własna, płyta, 139 x 104 cm,
sygn. l.d.: Patryk Różycki 3 VII 2014 nr. 17 Cykl Wakacje oraz pieczątka
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
technika własna, płyta malarska, 40 x 40 cm,
sygn. p.g.
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
I wszystko się zaczęło 2.03.2013, 2013
olej, płyta, 100x105 cm
sygn. p.d.: Patryk Różycki 30 VIII 2013, opisany na odwrocie: Patryk Różycki, 2013 30 VIII 2013 r. "I wszystko się zaczęło 2 III 2013 r.
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Trzymająca mu głowę na stopach, 2014
technika własna (olej, akryl, collage) płyta; 76 x 64 cm (kształt nieregularny)
napis. p. g.: Trzymająca mu głowę na stopach na odwrocie napis autorski: Patryk Różycki/ 2014/ "Trzymająca mu głowę/ na stopach"
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
Pamiętasz jak mnie rodziłaś, 2014
technika własna (olej, collage) płyta;
40 x 40 cm;
sygn., dat. i opis na odwrocie: Patryk Różycki / "Pamiętasz jak mnie rodziłaś"/ 2014/
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
technika własna, płyta, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
RÓŻYCKI Patryk (ur. 1992)
technika własna, płótno, 170 x 150 cm,
sygn. na odwrocie: Pieta 2014 Różycki