1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Milczące pnącza, 1976

olej, płótno,
197 x 147 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "Milczące pnącza" 1976 /
197 cm x 147 cm, olej

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja - tryptyk, 1984

serigrafia, papier, 15 x 14 cm (całość, każdy arkusz);
sygn. p. d.: Jan Dobkowski `84 (ołówkiem); l. d.: H.C. 127/150

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn CVI, 2008

akryl/płótno,
100 x 120 cm
sygn. i dat. p.d.: `Jan Dobkowski 2008 ROK`
oraz sygn. i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "NOCTURN CVI" 2008 ROK / ACRYL / 100 cm x 120 cm`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

W wiosennym powietrzu II, 1993

akryl, płótno,
46 x 33 cm;
na odwrocie napisy autorskie: Jan Dobkowski / "W WIOSENNYM / POWIETRZU II" / 1993 ROK / 46 cm x 33 cm / ACRYL

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja - tryptyk, 1984

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

WIECZNA MAMA, 1972

olej, płótno
80.5 x 60.5 cm
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jan Dobkowski | "WIECZNA MAMA? 1972 OLEJ | 80 cm x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

ENERGIE ŻYCIA, 1989

akryl, płótno
59.5 x 80 cm
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 89
Na odwrocie na płótnie napis autorski: Jan Dobkowski | "ENERGIE ŻYCIA? 1989 | 60 cm x 80 cm | ACRYL

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Przygody, 1970 r.

olej/płótno,
200 x 150 cm
sygn. i opisany na odwrocie: `Warszawa / Chłodna 11 m 1601 / POLAND / Jan Dobkowski (Dobson) / "Przygody" 1970`, na odwrocie naklejka wystawowa z Biennale w Sao Paulo w 1971

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nadzieja, 1971

olej, płótno; 116 x 89 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski/ "NADZIEJA" 1971 R./ olej/ 116 CM x 89 CM

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

kompozycja

serigrafia barwna, papier, 15 x 14 cm;
opisana u dołu: H.C. 125/150 Jan Dobkowski `84

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Para

długopis, papier, 30 x 54 cm;
sygn. p.d.: Pani Joannie Puchacz Jan Dobkowski 4 - XI. 2001 r

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

bez tytułu, 1993 r.

pastel/karton, 20 x 30 cm
sygn. l.d. `Jan Dobkowski 93 r.`

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1995 r.

piórko, bristol, wym.51 x 72 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Modelka podwojona, 1965

olej płótno, 62 x 100 cm; sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski 1965

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bez tytułu, 1993 r.

pastel/papier, 50 x 70 cm
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1993

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

MARZYCIEL, 1974

olej, płótno,
41 x 27.5 cm
Na odwr. na płótnie: Jan Dobkowski | "MARZYCIEL" 74
Na blejtramie uszkodzona nalepka oraz napis: "MARIA"

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pokój ludziom dobrej woli, 1984

akwarela, tusz, papier, 48 x 64,5 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 84; w l.d.: "POKÓJ LUDZIOM DOBREJ WOLI" 84

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Karnawał w Rio XI, 1997

akryl, płótno, 81 x 60 cm; sygn. i dat. i opisany na odwrocie: Jan Dobkowski / "Karnawał w Rio XI" 1997 r. / acryl / 81 x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Modlitwa, 1982

flamaster, karton, 94,5 x 63,5 cm (w świetle oprawy); sygn., dat. i opisane po środku "MODLITWA" / Jan Dobkowski / 2. 07. 82. godz. 1700; w drewnianej ramie

liczba obiektów: 502