1 zł
2 600 000 zł

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna,
47 x 56,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Kisling (na kamieniu); dat. p. d.: 1952 (na kamieniu); u dołu z
prawej: owalna, sucha pieczęć ATELIER/ KISLING i podpis Jean Kisling (syna
artysty);
l.d. ołówkiem: H.C. "T" / 25

cena wywoławcza: Wykup abonament

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kobieta w chuście

litografia, papier;
42 x 33,5 cm w świetle oprawy
sygn. p.d. Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

OFELIA

litografia barwna,
arkusz 75,5 x 55,5 cm,
odcisk na kamieniu: 59 x 45 cm;
sygn. p.g. "Kisling" (na płycie); p.d. sucha pieczęć "Atelier Kisling" oraz podpis syna artysty Jeana Kislinga;
ołówkiem nr odbitki 42/150.

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Anemony

olej na płótnie
33,5 x 41 cm
sygn. l.d. Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura

litografia barwna, papier,
45 x 56,5 cm (odcisk kamienia);
owalna sucha pieczęć p. d.: ATELIER / KISLING, wewnątrz ołówkiem: Jean Kisling; l. d. ołówkiem: H.C. "S" / 25

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt, 1918

olej na płótnie
sygn. i dat. l.d. Kisling 1918
na odwrociu: M. KISLING / PARIS / FEVRIER 1918
46 x 62,1 cm

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Bukiet kwiatów, ok 1930

olej na płótnie
73 x 53,6 cm
sygn. p.g. Kisling

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna,
47 x 56,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Kisling (na kamieniu); dat. p. d.: 1952 (na kamieniu); u dołu z prawej: owalna, sucha pieczęć ATELIER/ KISLING i podpis Jean Kisling (syna artysty); l.d. ołówkiem: H.C. "T" / 25

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret młodej dziewczyny, ok. 1920

Litografia, karton;
59 x 42,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d. Kisling M.
l.d. gravée et imprimée par Lacoumiére

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Akt

litografia, papier;
50 x 59 cm
sygn. p.d Jean Kisling w obrębie pieczęci ATELIER KISLING

KISLING Mojżesz (1891-1953)

St. Tropez, 1917

olej na płótnie, 55.2 x 46.3 cm
sygn. l.d. Kisling/1917

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Kwiaty w wazonie

litografia barwna, 47 x 56,5 cm (odcisk płyty);
sygn. l. d.: Kisling (na płycie); dat. p. d.: 1952 (na kamienia);
u dołu z prawej: owalna, sucha pieczęć ATELIER/ KISLING i podpis Jean Kisling (syna artysty); l. d. ołówkiem: H.C. "T" / 25

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Martwa natura

litografia barwna, papier, 45 x 56,5 cm (odcisk kamienia);

KISLING Mojżesz (1891-1953)

L`homme a la barbe (1911)

Olej na płótnie
Syg. i datowany p.g.
46 x 46 cm
Bibl.: Kisling par Jean Kisling, Tom I, str.102, n° 2 (reprodukcja)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret kobiety

litografia, papier;
60,5 x 44,5 cm
sygn. p.d. Kisling; l.d. 77/100

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Bzy w wazonie

litografia barwna, papier, 47,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: Kisling (na płycie); sygn. p. d.: Jean Kisling i pieczęć Atelier Kisling; l. d.: 137/150

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Twarz kobiety

akwaforta, papier, 19 x 16 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Kisling;

KISLING Mojżesz (1891-1953)

Portret kobiety

litografia, papier; 60,5 x 44,5 cm
sygn. p.d. Kisling; l.d. 62/100

KISLING Mojżesz (1891-1953)

La coupe de fruits (1915)

Olej / płótno
Sygnowany p.d.
65 x 50 cm
Bibl.: Kisling par Jean Kisling, vol. I, p.331, n° 7 (repr.)

KISLING Mojżesz (1891-1953)

L`homme a la barbe (1911)

Olej / płótno
Sygnowany i datowany p.g.
46 x 46 cm
Bibl.: Kisling par Jean Kisling, vol. I, p.102, n° 2 (repr.)

liczba obiektów: 475