1 zł
2 600 000 zł

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Nokturn XVII, 1998 r.

akryl/płótno, 100 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: `Jan Dobkowski / "NOKTURN XVII" 1998 ROK / ACRYL / 100 cm x 120 cm`

cena wywoławcza: Wykup abonament

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Para, 2001

rysunek, długopis, papier, 30 x 54 cm;
sygn. i dat. p.d.: Pani Joannie Puchacz Jan Dobkowski 4 - XI. 2001 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Poza nieskończoność, 2006

akryl, płótno, 38 x 38 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gea Wiosenna, 1993

akryl, płótno, 33 x 46 cm;
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski / " GEA WIOSENNA " 1993 / 33 cm x 46 cm / ACRYL

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

W pracowni Jana Cybisa, 1967

olej, płótno, 45 x 64 cm;
sygnowany i opisany na odwrocie: JAN DOBKOWSKI / W PRACOWNI JANA CYBISA / 1967 / 45 x 64

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Bohaterka, 1971

olej, płótno, 80 x 60 cm;
sygn. i opisany na odwrocie: JAN DOBKOWSKI / "BOHATERKA" 1971 / OLEJ / 80 cm x 60 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gea Wiosenna, 1993

akryl, płótno, 33 x 46 cm;

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Święta góra, 1992

akwarela, papier, 15,5 x 22 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski / "ŚWIĘTA GÓRA" 1992 / akwarela 15,5 cm x 22 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Pląsająca Aspronossi, 1997-2000

akryl, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1997-2000 ROK

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ios, 1997-99

akryl, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1997 - 99, na odwrocie napisy autorskie: Jan Dobkowski / IOS 1997-99 rok / akryl / 160 x 130

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Kompozycja, 1991

ołówek, papier, 47,5 x 58 cm (w świetle passe-partout); sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1991 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Gea Wiosenna, 1993

akryl, płótno, 33 x 46 cm;

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Ruch Niezależny, 1983

olej, płótno, 73 x 60 cm,
sygn. i dat. oraz dedykacja autorska na odwrocie: Jan Dobkowki / "RUCH NIEZALEŻNY" 1983 / MAGDZIE I MAĆKOWI/ 8-III-1984

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Święta góra, 1992

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu Uniwersum VI, 1992 r.

akwarela, 48 x 63 cm, sygn.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Z cyklu: Ocean, 1988 r.

akryl/płótno, 197 x 147 cm
sygn. i dat. na odwrocie: Jan Dobkowski 1988, oraz opis autorski

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Uniwersum XXXXIV, 1992 r.

gwasz/papier, 48 x 63 cm
sygn. na odwrocie: Jan Dobkowski
na odwrocie opis autorski

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 1999 r.

ołówek/papier, 21 x 29,5 cm
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1999 r.

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

Erotyk, 1999 r.

ołówek/papier, 22 x 29,5 cm

DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)

akryl, płótno, 160 x 130 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1997-2000 ROK;
sygn., dat. i opisany na odwrocie

liczba obiektów: 502