PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
olej/płótno,
54 x 65 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: `HENRYK PŁÓCIENNIK | "OGRÓD CZERWONY" | OLEJ 54 x 65 cm | 19997 R.`
cena wywoławcza: Wykup abonament
monotypia, papier, 47,6 x 31,4 cm;
sygn. u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2010. Henryk Płóciennik
autocynkografia, papier,
49,5 x 32 cm (odcisk płyty);
sygn. u dołu: "Złoty latawiec" 38/50. autocynkografia 1975 (AP.) Hennryk Płóciennik
monotypia, papier,
51,5 x 52 cm;
opisana i sygn. u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2010. Henryk Płóciennik
monotypia, papier,
52,5 x 51,5 cm (w świetle oprawy);
opisana i sygn. u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. 2009 r." (A.P.) Henryk Płóciennik
olej, płótno,
46 x 55 cm;
sygn. l. d.: H.P.
na odwrocie napis: HENRYK PŁÓCIENNIK / "DANUSIA" / OLEJ 1995. R
akwarela, tusz, flamaster/papier,
26,5 x 37,5 cm (arkusz)
sygnowany p. d.: `H. Płóciennik`
monotypia, papier,
51,5 x 52 cm;
38 x 30,5 cm (arkusz)
sygnowany p.d.: `H. Płóciennik`
monotypia, papier,
43 x 31,8 cm;
sygn. u dołu ołówkiem: "Monotypia +" 1/1. (A.P.) 2009. Henryk Płóciennik
linoryt, papier,
26 x 57 cm (w świetle oprawy) ;
sygn. i opisany u dołu: "Płotki" 1/50. linoryt 1971 r. (A.P.) Henryk Płóciennik. (ołówkiem)
olej, płótno,
46 x 38 cm;
sygn. na blejtramie u dołu: HENRYK PŁÓCIENNIK OLEJ `89
cynkografia, papier,
45 x 32,5 cm;
sygn. i opisana u dołu: "Czarna dziura dla J. G" Epr. dart. autocynkografia 1990. AP. H. Płociennik (ołówkiem)
tusz ,papier,
27 x 15 cm;
sygn. i dat. l. d.
monotypia, papier,
47,6 x 31,4 cm;