PANEK Jerzy (1918-2001)
Drzeworyt;
wym.: 425 x 540 mm;
sygn. oł. p.d.: Panek; od l. oł.: Pastuch na koniu II; dedykacja: Tadeuszowi Cieślewiczowi - Jurek, Kraków 14.10.66.
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
Odprysk;
wym.: 325 x 315 mm;
sygn.: Jerzy Panek; Oszust matrymonialny 2000 r. trawił i drukował K. Tomalski.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Kredka, papier;
wym.: 30,5 x 21 cm;
sygn. l.d.: Panek 85.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca II, lata, 80.
Rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.d.: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca, lata, 80.
Rysunek, tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. prawa strona środek: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca tyłem, lata 80. XX w.
Rysunek, tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.g.: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel,
28 x 21 cm,
sygn.
Dar Państwa Małgorzaty i Wiktora Ptak.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt,
21 x 15 cm,
sygn.
Dar Pani Barbary Myszkowskiej.
PANEK Jerzy (1918-2001)
odprysk/papier,
34 x 50 cm (w świetle passe-partout)
opisany u dołu: `Henrykowi Płóciennikowi Jerzy Panek / 28.V.67`
PANEK Jerzy (1918-2001)
ołówek, papier, 32 x 22,5 cm;
u dołu napis: Józek Zięba / Panek 19.III 90
PANEK Jerzy (1918-2001)
flamaster, papier,
26,5 x 18,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: 19.11.80 / Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier
40 x 55 cm;
sygn. u dołu: odbitka próbna Lew z Pilicy II / Panek 1973
PANEK Jerzy (1918-2001)
linoryt, papier,
78 x 58,5 cm;
sygn. i opisany u dołu: X/X Kobieta okryta szalem Panek 60/92
PANEK Jerzy (1918-2001)
tusz, papier, 27,5 x 19 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: Panek; dat. l. d.: 28.11.80
PANEK Jerzy (1918-2001)
pisak, papier
28 x 19 cm (w oewietle oprawy);
sygn. l. d.: Panek (ołówkiem), z prawej napis autorski: 27. XI. 80
(ołówkiem)
PANEK Jerzy (1918-2001)
czarny pisak, papier
28 x 18 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek (niebieską kredką), niżej napis autorski: 3. 12 (brązową kredką) 80 (niebieską)
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca II, lata 80. XX wieku
rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.d.: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca, lata 80. XX wieku
rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
PANEK Jerzy (1918-2001)
Akt. Kobieta stojąca tyłem, lata 80. XX wieku
rysunek tuszem na papierze;
wym.: 29,5 x 20 cm;
sygn. l.g.: Panek.
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, papier,
67 x 49,5 cm ( w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Panek 1960;
opisany u dołu: E. d`artiste Autoportret w białym Kapeluszu II (ołówkiem)