1 zł
2 600 000 zł

FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)

bez tytułu

grafika komputerowa , 47/50
65x50,5 cm

cena wywoławcza: Wykup abonament

bez tytułu, 1970

offsetowa wersja linorytu 1/30,
58x84 cm

14 XII 93, 1993 r.

olej/płótno,
90 x 116 cm
sygnowany i datowany na odwrocie, ołówkiem na blejtramie: `S. FIJAŁKOWSKI - 14 XII 93` oraz nr flamastrem: `20/93`

serigrafia, papier,
39 x 29 cm;
sygn. p. d.: S. Fijałkowski (ołówkiem)

Żywa geometria IV, 1996

olej, płótno,
119 x 89,5 cm;
sygn. i dat. z boku wzdłuż blejtramu: S. FIJAŁKOWSKI ŻYWA GEOMETRIA IV, 1996

Poeta ruszający skały, 1957

olej, płótno,
99,5 x 80,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: S. Fijałkowski / 1957;
na odwrocie nalepka z wystawy

Bez tytułu, 1999

grafika komputerowa,
32 x 24 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany u dołu: 21 XI 99 - 3 a 3 tif e.a. S. Fijałkowski

Anima, 1985

linoryt, papier,
33 x 28 cm;
opisany i sygn. u dołu: Anima nakł. e.a. S. Fijałkowski 85

7.III.72, 1972

olej, płótno, 74 x 60 cm;
sygn. i dat. na blejtramie: 7.III.72 FIJAŁKOWSKI;
nalepka wystawowa: Edinburgh Festival 1972
Obraz wystawiany: Atelier`72, Edinburgh 1972.

Trzynasta czarna szarfa, 1986

akwaforta, akwatinta, miękki werniks, papier,
14.5 x 10.1 cm (odcisk płyty 15,3 x 10,9 cm)
sygn. oł. pod ryc. od l.: trzynasta czarna szarfa 13/40 S.Fijałkowski 86

Corel 73

wydruk komputerowy barwny, papier,
10.8 x 7.9 cm
tytuł druk. pod ryc. l.: Corel 73, sygn. oł. pod ryc. p: S. Fijałkowski

20 XII 63, 1963/1995,

Litografia (reedycja); wym. komp.: 690 x 522 mm, planszy: 975 x 675 mm, dat. l.d.: 20 XII 63/ 14 I 95, ś.d.: 13/40, p.d.: S. Fijałkowski.

Kompozycja z flagą i kotwicą, 1981

Akwaforta, akwatinta; wym. komp.: 125 x 88 mm, planszy: 373 x 259 mm, sygn. oł. p.d.: S. Fijałkowski, dat. l.d.: 13 II 81; poniżej pracy dedykacja: Pani Janinie Ładnowskiej?

Na śmierć kardynała, 1981

Linoryt; wym.: 450 x 345 mm, sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 81, e/a.

Ognisty wóz Eliasza, 1979

Linoryt; wym.: 400 x 300 mm, sygn. i dat. p.d.: S. Fijałkowski 79.

Anioł z 68 roku, 1998

serigrafia, papier, 70 x 49 cm (arkusz);
opisany i sygn. u dołu: Anioł z 68 roku 22/30 S. Fijałkowski 98

serigrafia, papier,
39 x 29 cm;

31 VIII 76 / 19 I 95

serigrafia, papier,
69 x 77 cm; (w świetle ramy);
opisany i sygn. u dołu: 31 VII 76 / 19 I 95 49/50 S. Fijałkowski (ołówkiem)

29 I 1960, 1960 r.

olej/płótno,
72 x 59 cm
sygn. i dat. ołówkiem na blejtramie: `S.Fijałkowski 29 I 1960`

Anioł z 68 roku (1998)

sygn. dat. p.d.
serigrafia
53.7x35.8

liczba obiektów: 593