PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier
27 x 18 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
PANEK Jerzy (1918-2001)
Chorągiew 10 - Portret Marii Blumenfeld
drzeworyt, papier, 55 x 41 cm
(w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1962
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, 55 x 38 cm,
Trawił i drukował Krzysztof Tomalski,
Dar Pani Barbary Myszkowskiej.
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, 30 x 20 cm, sygn.
Darczyńca anonimowy.
PANEK Jerzy (1918-2001)
Kompozycja abstrakcyjna
tusz, papier, 30 x 21 cm (w świetle passe-partout); u dołu opis: Z KOLEKCJI ARTYSTY, SPIS 10 T. 2001
Bitwa, 1953
tusz, papier, 21 x 30 cm (w świetle passe-partout); sygn.i dat.: JPanek 53
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, bibuła, 68 x 52 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1960, u dołu napis: Autoportret II
PANEK Jerzy (1918-2001)
drzeworyt, bibuła, 70 x 55 cm (wymiar arkusza);
sygn. i dat. p.d.: Panek 1960, u dołu napis: Autoportret I
PANEK Jerzy (1918-2001)
tempera i kredka na papierze,
28 x 19 cm w świetle passe-partout,
sygnowana u góry "Panek 30.5.78"
PANEK Jerzy (1918-2001)
tempera i kredka na papierze, 27,5 x 19 cm,
sygnowana l.d. "76 Panek Jerzy"
PANEK Jerzy (1918-2001)
rysunek czerwoną kredką,
28,3 x 37,5 cm w świetle passe-partout,
na górze ołówkiem: "wielokrotne wieżyczki (...) wieże", sygnowany ołówkiem l.d. "Panek"
PANEK Jerzy (1918-2001)
Kompozycja abstrakcyjna
tusz, papier, 30 x 21 cm (w świetle passe-partout);
u dołu opis: Z KOLEKCJI ARTYSTY, SPIS 10 T. 2001
Bitwa, 1953
tusz, papier, 21 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn.i dat.: JPanek 53
PANEK Jerzy (1918-2001)
sygnowany datowany p.g.
tusz, papier, 29.5x19.5 cm
PANEK Jerzy (1918-2001)
olej na płótnie, 46 x 54 cm sygnowany na odwrocie
"Panek / 1967".
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel olejny, papier,
26.4 x 20.6 cm
sygnowany oł. p.d.: 98 | Panek
PANEK Jerzy (1918-2001)
PANEK Jerzy (1918-2001)
pastel, papier, 32 x 29,5 cm;
sygn. i dat. p.g.: Panek 1995
PANEK Jerzy (1918-2001)
sucha igła, papier, 30 x 27 cm (odcisk płyty);
opisana u dołu: E.A. Świdrowaty / .... igła PAnek 1995
PANEK Jerzy (1918-2001)
ołówek, papier, 30 x 42,2 cm; sygn. i dat. po lewej: Panek / 1968